PARTIZAN SAVLADAO ČUKARIČKI! Domaća ekipa napadala, a crno-beli iskoristili dve prave šanse!

U rezultatski nebitnoj utakmici crno-beli su slavili na Banovom Brdu zahvaljući šansama koje  su iskoristili na pravi način.

Partizan je postigao pogodak već u 20 sekundi meča, a strelac je bio Šćekić.

Posle gola, crno-beli su vešto čuvali rezultat,  a prvo poluvreme je protekle bez većih šansi.

U drugom poluvremenu Čukarički je preuzeo kompletnu incijativu. Ređale su se šanse pred golom Partizana, ali nisu uspeli "brđani" ništa od toga da realiziju.

Trebalo bi svakako izdvojiti zicer koji je imao Stevanović u 62. minutu meča.

Crno-beli celo vreme nisu imali nijednu ozbiljnu šansu, a onda  je u 81. minutu bio precizan Vujačić i tako postavio konačan rezultat u meču.

Kraj utakmice - Partizan savladao Čukarički rezultatom 2:0

88. minut - Ponovo šansa za Partizan

81. minut - Gooool! Vujačić udvostručuje prednost!

77. minut - Šutira Docić preko gola

74. minut - Pokušao je Marković da centrira Lutovcu, ali šansa nije realizovana

72. minut  - Kvalitetan centaršut Docić, ipak dobra reakcija igrača Partizana

62. minut - Neverovatna sreća na strani Partizana! Imao je Čukarički sjajnu šansu, ali Stevanović nije iskoristio zicer

54. minut - Ponovo šansa za Čukarički

49. minut - Sevnula je kontra Čukaričkog nakon što je Miloš Jojić izgubio loptu na sredini terena, ali je Kovačev je plasirao loš završni pas

46. minut - Počelo je drugo poluvreme

Kraj prvog poluvremena - Partizan vodi rezultatom 1:0

42. minut - Ubacuje Jojić loptu u šesnaesterac, ali igrači Čukaričkog je izacuju

40. minut - Jojić šalje loptu pored gola Čukaričkog

35. minut - Stevanović šalje loptu u šesneasterac Partizana, ali bez uspeha

29. minut - Jović dobija žuti karton

21. minut - Miljković šutira loptu preko gola

16. minut - Šćekić šalje loptu do Natha koji ju je prosledio do Jovića, a on nije uspeo da nađe pravo rešenje

13. minut - Ponovo su fudbaleri Čukaričkog pokušali da zaprete, ali spretno je intervenisao Marković

10. minut - Prva ozbiljna šansa za Čukarički

3.minut - Vujačić je imao šansu

1. minut - Šćekić daje gol! Partizan vodi!

Čukarički se i dalje bori za treće mesto na tabeli sa Vojvodinom, ali jasno je da će oba kluba igrati u Ligi konferncija.

Iako utakmica nema takmičarksi značaj, Aleksandar Stanojević nije mnogo kalkulisao kada je u pitanju postava.

Čukarički: Partizan (0:2)

Čukarički: Petrović, Stevanović, Šapić, Drezgić, Kamenović – Docić, Mijailović, Pantić, Kovač, Kajević, Jovanović.

Partizan: Stojković,Miljković, S. Marković, Vujačić, Urošević,Zdjelar, Šćekić ,Jojić, Natho, Jović,Holender.