vss Aleksandra Krupanič
Vaterpolisti Srbije

VSS

Vaterpolisti Srbije, Foto: VSS

"Delfini" nisu našim komšijama dali nikakvu šansu, od starta meča su uspostavili svoj tempo igre i na kraju prve četvrtine vodili su 5:3!

Nije Srbija htela da u drugoj četvrtini krene još jače, te je taj deo igre završen nerešenim rezultatom 1:1!

U trećem delu igre viđena je rapsodija "Delfina" koji su sasuli 5 golova u mreži Rumunije!

Četa Dejana Savića je u poslednjoj četvrtini ušla sa sigurnom prednošću, a onda su dva gola naših komšija naljutile naše vaterpoliste koji su dali još četri gola!

Na kraju je Srbija ubedljivo slavila sa 15:7 i nalazi se na prvom mestu grupe B, Holandija i Rusija svoj meč igraju od 14.30!

Dušan Mandić je postigao četri pogotka na ovom meču, a to je bio šesti gol na ovom turniru!