odbojkašice Srbije
fivb

fivb

odbojkašice Srbije, Foto: fivb

Podmlađena ženska odbojkaška reprezentacija Srbije izgubila je danas od selekcije Rusije 3:1 (16:25, 25:20, 23:25, 16:25 ) u prvoj utakmici druge faze Svetskog kupa u Japanu.

Srbija posle šest utakmica na Svetskom kupu ima učinak od tri pobede i tri poraza.

Posle lošeg prvog seta, izabranice Aleksandra Vladisavljeva odigrale su odlican drugi set, u trećem su ispustile prednost, što su iskusne Ruskinje iskoristile, a u četvrtom nisu imale šanse.

Ženska trka na Adi opravdala epitet najlepšeg događaja u gradu! (FOTO)

AUTOR: Alo.rs/ M. Dr. DATUM I VREME: 21.09.2019. 21:26 - 21.09.2019. 22:42 Na ovoj trci prema procenama organizatora učestvovalo je približno 1000 takmičarki. Ženska trka pobednice, Foto: ALO Foto: Marko Metlaš Na Adi Ciganliji u subotu je organizovan još jedan „najlepši" događaj u gradu - Ženska trka.

Najefikasnija u timu Srbije bila je Bianka Buša sa 18 poena. Naredni meč Srbija igra sutra od 7 sati kada će joj rival biti Kamerun.