Crna Gora - Srbija
EPA-EFE/VALDRIN XHEMAJ

Crna Gora - Srbija, Foto: EPA-EFE/VALDRIN XHEMAJ

Hvala vam što ste pratili tekstualni prenos rukometne utakmice Srbija - Crna Gora na portalu Alo!

60' KRAJ UTAKMICE!!!! Ilić je postigao gol i postavio konačan rezultat 22:21, pobeda Crne Gore. Srbija je ovim porazom nažalost izgubila sve šanse da se plasira u drugu fazu takmičenja na Evropskom prvenstvu

59' Radović donosi dva gola prednosti Crnoj Gori 22:20

58' Marsenić pogađa prečku ostaje 21:20 za Crnu Goru

57' Lipovina projektilom donosi prednost Crnoj Gori, tajm - aut traži Nenad Peruničić

56' Kukuć probija odbranu izjednačuje na 20:20

55' Grbović donosi prednost 20:19 za Crnu Goru

54' Bogdan Radivojević izjednačuje 19:19

50' Prvi gol sa pivota u drugom poluvremenu za Srbiju. Marsenić je smanjio na 19:18

49' Raspucao se Lipovina 18:17 vodi Crna Gora, Vujovuć donosi dva gola prednosti svojoj reprezentaciji 19:17

48' Lipovina vraća prednost Crnoj Gori, a iskusni Đukić izjednačuje rezultat 17:17

45' Srbija više od pet minuta nije postigla gol, a Crna Gora je to iskoristila i izjednačila na 16:16

42' Prelepa akcija igrača Crne Gore, Božović još jednom pogađa 16:15 vodi Srbija

41' Božović smanjuje na 16:14

Srbija - Crna Gora, Foto: EPA Valdrin Xhemaj

40' Bogdan Radivojević pogađa prazan gol 16:13

39' Sjajna akcija Srbije koju završava Kukić 15:13 vodi Srbija

36' Srbija opet vodi golom Zelenovića 14:13

35' Sretenović je u seriji 13:12, Grbović za novo izjednačenje 13:13

34' Lazović izjednačuje 12:12

33' Sretenović dovodi Srbiju orvi put do prednosti

32' Kukić je pogodio i izjednačio na 11:11

31' Počelo je drugo poluvreme. Prvi napad ima Srbija

DRUGO POLUVREME:

30' Kraj prvog poluvremena, Crna Gora ide na odmor sa golom prednosti 11:10

29' Ivanišević je fantastičan na golu Srbije, beleži sedmu intervenciju

27' Konačno izjednačenje, Bogdan Radivojević pogađa prazan gol 9:9

26' Zelenović smanjuje na 9:8

25' Grbović postiže svoj treći gol 9:7

20' Srbija i dalje u zaostatku, 8:7 vodi Crna Gora

19' Marsenić probija odbranu 7:6, tajm - aut Crna Gora

18' Ponovo Bogdan Radivojević 7:5

15' Bakić kupi odbitak i pogađa 7:3, a Srbija pogađa sa krila, gol je postigao Bogdan Radivojević 7:4

13' Radović uz dosta sreće 6:3

12' Srbija prima gol sa igračem više, Crna Gora vodi 5:2, Ilić je pogodio 5:3

10' Zelenović smanjuje na 4:2

9' Loša igra na startu Srbije, Peruničić uzima tajm - aut, Crna Gora vodi sa 4:1

8' Ševaljević donosi dva gola prednosti za Crnu Goru koja vodi sa 3:1

3' Lazar Kukić postiže prvi gola na meču, Srbija vodi sa 1:0. Crveni karton dobija Stevan Vujović, Crna gora ostaje bez bitnog igrača u nastavku meča. Sevaljević je izjednačio iz sedmerca na 1:1

2' Prva odbrana naeg golmana Ivaniševića, Srbija kreće u prvi napad

1' Počela je utakmica u Gracu

PRVO POLUVREME:

Rukometaši Srbije igraju protiv Crne Gore u drugom kolu Evropskog prvenstva u Gracu. Obe reprezentacije izgubile su u prvoj rundi Grupe A – Srbija od Belorusije (35:30), a Crna Gora od Hrvatske (27:21), tako da će današnja utakmica ujedno odlučiti ko će ostati u igri za plasman u drugu fazu takmičenja.

Večerašnja utakmica ima veliki ulog, a možda su baš zbog toga iz Rukometnog saveza Crne Gore odlučili da na jeftin način isprovociraju našu ekipu kako bi stigli do prve pobede, o čemu više možete pročitati u sledećoj vesti:

Selektor Srbije Nenad Peruničić rekao je da tim mora da ima bistriju glavu i više vere u sebe.

"Utakmica protiv Crne Gore je trenutak odluke. Ili nastavljamo ili se vraćamo podvijenog repa kući. Stvar je ponosa, časti, inspiracije i odgovornosti koje svi nosimo i predstavljamo svoju zemlju. Očekujem da ovi momci imaju drugaciju reakciju nego što su imali u prethodnoj utakmici. Da imaju bistriju glavu nego što su je imali i malo više vere nego što je bilo", rekao je Peruničić na konfrenciji za medije u Gracu.

Selektor rukometne repezentacije Crne Gore Zoran Roganović izjavio je da je meč drugog kola na Evropskom prvenstvu protiv Srbije važan za oba tima.

"Potrebno je da se restartujemo, da pogledamo neke stvari koje smo lošije uradili protiv Hrvatske i da se skoncentrišemo na meč sa Srbijom. Važna utakmica i za nas i za njih, ocekujem veliku borbu. Odbrana će biti ključ i golmani imaju veliku ulogu. Mislim da će ta dva segmenta presuditi", rekao je Roganović,