Odbojkašice Srbije

U 4. kolu Evropskog prvenstva odbojkašice Srbije savladale su selekciju Mađarske 3:1 po setovima. Naše devojke su lošije krenule u meč, prvi set su prepustile protivnicama, koje su svoje šanse koristile maksimalno, a rezultat na kraju ovog perioda igre je bio 21:25.

Srbija je bolje ušla u drugi set, tri poena su osvojile zaredom, Mađaraska je uspela da se približi na poen zaostatka, ali naše su pojačale nivo igre i izjednačile na 1:1 u setovima.

EPA

Naše devojke su nastavile u sjajnom ritmu, na krilima Tijane Bošković su osvojile i treći set rezultatom 25:14. Ništa se nije promenilo ni u četvrtom setu, naše su dominirale, a rezultat na kraju ovog seta je bio 25:15, a Srbija je ovim trijumfom obezvedila prvo mesto u grupi.