KAKO I DOLIKUJE ŠAMPIONIMA Emotivan oproštaj "šestorice veličanstvenih"
FOTO TANJUG/ VLADIMIR SPORCIC/ bg

Pred punim tribinama na bazenu Milan Gale Muškatirović bilo je veoma emotivno, a legendarni šampioni Filip Filipović, Andrija Prlainović, Duško i Gojko Pijetlović, Milan Aleksić i Stefan Mitrović igrali su u poslednjoj četvrtini.

U igru su ušli kada je rezultat bio 8:9, Filipović je postigao gol za 9:9, potom su Italijani izjednačili i sudije su četiri minuta pre isteka vremena "odsvirale kraj".

Kako i dolikuje sportistima koji su među najboljima u istoriji Srbije uz aplauze, ovacije i prigodne poklone od Vaterpola saveza otišli su u "reprezentativnu penziju".

Događaju je prisustvovao i najbolji srpski teniser Novak Đoković.