NE PLANIRA DA SE PENZIONIŠE Valja još koje finale izboriti, neku medalju osvojiti (FOTO)
EPA-EFE/DIEGO AZUBEL

Sjajni srpski atletičar Armin Sinančević postao je vicešampion Evrope pošto je u finalu kontinentalnog takmičenja u Minhenu bacio kuglu 21,39 metara, dok je vrlo dobar rezultat ostvario i njegov 11 godina stariji kolega Asmir Kolašinac (37).

Naš veteran je u finalu bacio kuglu 20,18 metara i zauzeo osmo mesto, a nije mu mnogo falilo ni da se nađe na pobedničkom postolju sa još jednim Srbinom i Hrvatom. Zbog svega što se izdešavalo u Minhenu, Kolašinac se osvrnuo na svoju više nego impresivnu karijeru.

A SAD, FINALE Sinančević i Kolašinac u finalu EP u bacanju kugle

-Ooovoliko je još falilo - napisao je Kolašinac na Instagramu.

-Sasvim je prirodno za mene da budem u finalima...i to na sasvim prirodan način! Od prvog finala pre 12 godina do mog šestog sada, na meni se skoro ništa nije promenilo. Pustio sam jedino bradu jer je to sunet i malo su mi podočnjaci veći - ostalo sve isto: visina, težina,snaga.

Da li se bliži kraj karijere velikog srpskog sportiste?

-No sezona još nije gotova, kao ni moja karijera, hvala Bogu. Biće vremena za analizu svega i svačega... Valja još koje finale izboriti, možda još neku medalju osvojiti - na sasvim prirodan način.