POBEDA "ORLOVA" Odbojkaši Srbije propustili sedam meč lopti, pa dobili Australiju u Ligi nacija
OSS

Srbija je u poslednjem meču drugog vikenda savaldala Australiju maksimalnim rezultatom – 25:17, 25:20, 25:22 i sada ima skor od četiri pobede i četiri poraza.

Nakon početnog odmeravanja snaga u prvom setu, Srbija je zagospodarila parketom i veoma sigurno u svoju korist rešila prvi set.

U drugom setu, sve do izjednačenja pri rezultatu 18:18 Australija je imala prednost. Ipak, finoš ovog dela meča pripao je izabranicima Igora Kolakovića koji su tako došli i do drugog seta.

Odbojkaši Srbije posle preokreta pobedili Kanadu

Srbija je kontrilisala stvari i u trećem setu, ali je samo finiširanje posla potrajalo malo duže.

Došla je Srbija do prve meč lopte na 24:16, ali je Australija nakon toga napravila seriju od šest poena, spasila isto toliko meč lopti pre nego što je Srbija konačno završila posao.