Pobeda Kragujevčana u osmom kolu Lige šampiona!
SPD Radnički

Kragujevčani su sada šesti sa sedam bodova, a Splićani sedmi sa bodom manje.

Šumadinci su odlično otpočeli utakmicu i već u prvoj četvrtini poveli sa tri gola razlike (4:1). Ipak tu deonicu su završili sa dva gola viška (5:3).

Međutim, gosti iz Grčke su postepeno smanjivali razliku i dva minuta pre kraja treće četvrtine izjednačili (7:7). Ipak, golovima Marka Radulovića, Josipa Vrlića i Alekse Ukropine u odlučujućim trenucima, Kragujevčani su uspeli da sačuvaju vođstvo koje su imali u celom toku utakmice i ostvare vrednu pobedu.

RADNIČKI – OLIMPIJAKOS 10:8 (5:3, 2:2, 1:2, 2:1)

KRAGUJEVAC – Bazen: SPD Radnički u Velikom parku. Sudije: Kun (Mađarska) i Dervije (Francuska).

RADNIČKI: Dobožanov 13 odbrana, Radulović 2, Stanojević,Janković 1, Ćuk 1, Krug, Ukropina 1, Pljevančić, Toholj, Miličić 1, Lukić 2, Vrlić 2, Todorovski.

OLIMPIJAKOS: Bijač 8 odbrana, Gramatikos, Gilas 1, Genidunijas 1, Funtulis 3, Guvis, Dervisis, Bušlje, Murikis 1, Filipović 2, Krisospatis, Kolomvos, Zerdevas.