BRUTALNA DOMINACIJA! "Delfini" iskalili bes na Kazahstanu!

Nakon bolnog poraza od Španije, „delfini“ su se pribrali i od odigrali fantastičan meč u kojem su dominirali dobar deo utakmice.

Opravdali su "delfini" ulogu favorita u ovom meču, te nisu dopustili protivniku da im paria ni u jednom momentu.

Bila je ovo stvarno razigrana i lepršava igra, naši reprezentativci su dokazali zašto su kontstano među najboljima kada je ovaj sport u pitanju.

Ređali su se golovi, dok protivnička ekipa nije imala mnogo ozbiljnih šansi.

Koliko je Srbija bila dominantna dokazuje to da Kazahstan u poslednjoj četvrtini nije postigao nijedan gol.

U sledećem kolu Srbija će igrati protiv Australije.

.

Srbija: Kazahstan (19:5)

Srbija:G.PIjetlović,Mandić, Dedović, Ranđelović, Čuk, D.Pijetlović, Vico, Aleksić, Jakšić, Filipović, Prlainović, S.Mitrović, B. Mitrović

Kazahstan:Lipilin, Medvedev, Zardan, Pilipenko, Aubakirov, Altajev, Šanekov, Berebelik, Švedov, Rudaj, Manafov, Vardeš, Šiem

Kraj utakmice- Srbija je pobedila rezultatom 19:5

31. minut - Odličan šut Mandića, ali brani Liplin

29. minut - Gojko Pijetlović ponovo spretan na golu Srbije, a zatim Duško Pijetlović daje gol

28. minut - Dušan Mandić strelac za 16:5

26. minut - Pogađa Dedović (14:5)

Kraj treće četvrtine - Srbija vodi rezultatom 13:5

23. minut - Tajm-aut traži selektor Kazahstana

22. minut - Strahinja Rašović je bukvalno zakucao loptu u gol Kazahstana

20. minut - Fantastična kontra naše ekipe, Rašović je sjajnim  golom zaokružio akciju

19. minut - Nikola Jakšić pogađa za 11:5

18. minut - Briljantna igra naših momaka, sada je pogodio Andrija Prlainović

17. minut - Izuzetan pogodak Duška Pijetlovića

Kraj druge četvrtine - Srbija vodi 7:3

15. minut - Sjajan pogodak Andrije Prlainovića

14. minut -Fantastična odbrana Gojka Pjetlovića

12. Još uvek nema novog pogotka na meču

10. minut - Precizan je bio Strahinja Rašović za 5:3

Kraj prve četvrtine - Srbija vodi 4:2

6. minut - Filipović pogađa za 3:1

4. minut - Stefan Mitrović pogađa za vođstvo

2. minut - Delfini dolaze do vođstva, ali Kazashtan je iskoristio što smo mi imali igrača manje i tako su došli do izjednačenja.

1. minut -  Srbija je imala prvu šansu, ali ipak bez gola.

6:30 - Dobar dan i dobrodošli na blog našeg portala posvećen meču drugog kola grupne faze između Srbije i Kazahstana.