KOŠMARNO VEČE RATNIKA! Srbin ništa nije mogao da pogodi, šampion lako do pobede! (VIDEO)

Košarkaški Milvoki Baksa više nego lako pobedili su na svom parketu Golden Stejt Voriorse u noći između četvrtka i petka sa 118:99. Srpski reprezentativac Nemanja Bjelica okončao je meč bez postignutog poena.

BOBI, NEVALJALČE JEDAN! Marjanović čestitao rođendan supruzi, pa se poigrao s njenim grudima! (FOTO)

Baksi su utakmicu rešili u prvom poluvremenu, nakon čega su na parket mogli da izađu rezervisti i privedu posao kraju. Posle 24 minuta igre, razlika je bila čak 39 u korist domaćih.

Na kraju su gosti uspeli koliko, toliko da ublaže poraz. Najefikasniji igrač na meču bio je Janis Adetokumbo sa tripl-dabl učinkom od 30 poena, 12 skokova i 11 asistencija. Pored njega Kris Midtlon je imao 23.

Kod Golden Stejta istakao se Endrju Vigins sa 16 poena, dok je pomenuti Bjelica šutirao 0/7 iz igre pa je ostao bez poena, ali je upisao jedan skok i tri asistencije.