BOGDAN SE "ZALEDIO" U MILVOKIJU NA "MINUS 34"! Janis i ekipa razbili Atlantu za izjednačenje u seriji! (VIDEO)

Košarkaši Milvokija savladali su Atlantu sa 125:91 u drugom meču polufinalne serije NBA lige i tako izjednačili ukupni rezultat na 1:1. Houksi nisu mogli do novog brejka, a odgovor Baksa nakon poraza u prvom meču bio je i više nego brutalan.

Janis i ekipa bili su odlučni u nameri da vrate Atlanti za poraz pre dve noći i to su učinili prilično dominantno. Već na poluvremenu meča bilo je 32 poena prednosti za domaćina i evidentno ko će slaviti. Drugu deonicu Milvoki je rešio u korist sa impresivnih 43:17.

BOGDAN SE

Prednost Baksa išla je i do 41 razlike, a na kraju su gosti samo uspeli da ublaže poraz. Doduše, ne baš uspešno s obzirom da je bilo čak 34 poena prednosti.

Najefikasniji igrač na meču bio je Janis Adetokumbo sa 25 poena, dok je Holidej imao 22. Kod Atlante podbacio je Jang koji je skupio "samo" 15 poena, dok je naš Bogdan Bogdanović na terenu proveo 18 minuta i za to vreme ubacio 8 poena.