ALO! V.Žarić

Partizan - Crvena zvezda, Foto: ALO! V.Žarić

Hvala što ste pratili tekstualni prenos meča Partizan - Crvena zvezda na portalu ALO!

KRAJ UTAKMICE!

40' Peta lična Fajea, Pejdž pogađa oba bacanja 73:71! Beron hladnokrvno pogađa koš iz prodora! Faul Zagorca za 2+1. Pogađa Beron dodatno bacanje za prednost Zvezde od pola koša! POENI ALEKSA RENFROA ZA PREDNOST PARTIZANA! NAPAD ZA TITULU IMAJU KOŠARKAŠI CRVENE ZVEZDE!  BILI BERON ZA TITULU!

39' Loš napad za Zvezdu, lopta za Partizan! Renfro maši trojku iz ugla! Beron polaganjem poravnava rezultat!

38' Faje sa ofanzivnim skokom donosi izjednačenje i to uz faul Renfroa! 1/5 šutira slobodna! Jaramaz polaganjem donosi prednost Partizanu 71:69

37' TROJKA DAVIDOVCA! TAJM-AUT TRINKIJERIJA! 66:67. VRAĆA TROJKOM MARKUS PEJDŽ!

Lazića iznose sa parketa a "grobari" aplaudiraju sa tribina u znaku podrške!

36' Koraci Odža u napadu i trojka Pejdža u sledećem napadu. Tajm-aut Milana Tomića!  66:62. Ostao je da leži Branko Lazić nakon što je dobio udarac u levu nogu od Marinkovića koji je skočio ka lopti. Zvezda ima 5 sekundi do kraja napada. Uhvatio je loptu Čović posle samo šuta Zvezdinih košarkaša. Beron je pogodio oba slobodna bacanja 66:64

35' Odžo iskoristio 2+1 nakon novog faula Gagića! TROJKA MARINKOVIĆA za prednost domaćih 63:62!

34' Floater Renfroa koji nije ušau u koš, Gagić pravi ličnu u napadu. Kej Si Rivers istom merom uzvraća! Napad za Partizan!

33' Brutalno zakucavanje Majkl Odža za prednost Zvezde! 58:59!

32' Greši Bili Beron i ne ubacuje loptu posle pet sekundi!

UTAKMICA SE NASTAVLJA!

Crvena zvezda - Partizan

Crvena zvezda - Partizan, Foto: ALO! V.Žarić

Košarkaši oba tima se zagrevaju, ali teško da će se utakmica nastaviti u ovakvim uslovima.

Pionir

Pionir, Foto: ALO! V.Žarić

Pionir

PIONIR PROKIŠNJAVA! Peškir na sred parketa!

PREKID MEČA!

Pucaju petarde po terenu gađa se klupa Zvezde!

32' Faul Zagorca i četvrta lična nakon borbe za loptu!

31' Sjajna rampa Fajea, ali je potom napravio faul. Vodi Crvena zvezda trojkom Riversa! Zagorac uzvraća i vraća prednost!

KRAJ TREĆE ČETVRTINE! 52:52

30' KAKVA TROJKA BILI BERONA, SA DEVET METARA 52:52! Pokušao je Zagorac da uzvrati trojkom ali je promašio.

29' TROJKA BILI BERONA 49:49! Veliki promašaj Čovića. Marinković je poveo kontru nakon greške Berona. Pogađa oba slobodna za prve poene na utakmici.

28' Polovičan sa linije slobodnih bacanja Rade Zagorac! Sudije su posle pregledavanja snimka dosudile faul Odžu. Centar Zvezde ima četiri faula.

27' Đorđe Gagić pogađa za +5, 48:43. Odličan protok lopte Crvene zvezde. Davidovac je dodao loptu do Čovića, koji je pogodio trojku, 48:46. Tajm-aut Andrea Trinkijeri.

25' Težak šut Fajea i faul Lazića!

24' Faje promašio oba slobodna bacanja! Treća lična greška Odžoa. Veliki promašaj Novice Veličkovića!

23' Serija promašaja na obe strane, rezultat je 46:40

21' TROJKA DAVIDOVCA NA ISTEKU NAPADA 42:37! Zagorac je promašio čisti zicer!

POČELA JE TREĆA ČETVRTINA!

KRAJ DRUGE ČETVRTINE!

20' Kej Si Rivers postiže teške poene! Trojka Renfro! Još 20 sekundi do kraja! Poslednji napad će imati Zvezda nakon faula u napadu Gagića!

Promašio je Čović svoj šut.

19' Serija izgubljenih lopti Partizana, sedmi poen Branka Lazića! 39:32

18' Odžo je promašio oba slobodna bacanja. Zvezda sa penala šutira 2/6. Branko Lazić stiže do skoka a Janković ga šalje na liniju! Pogodio je oba bacanja!

17' TROJKA JANKOVIĆA! 4/11 za tri šutiraju domaći igrači. Pokušao je da uzvrati trojku Čović ali lopta izlazi iz obruča!

16' Još jedan promašaj sa tri poena Crvene zvezde, ovog puta je Dobrić promašio. Šut za tri gostiju je 5/19. Na isteku napada pogađa Branko Lazić trojku. Trinkijeri traži tajm-aut. 36:28. Gubi loptu Janković nakon pik end rola sa Renfrom.

15' Veličković koristi masu u duelu sa Davidovcem i postiže svoj osmi poen uz sedam skokova! Trojka Čovića za 36:25

14' NOVA TROJKA NIKOLIĆA! Dvocifrena prednost crno-belih 32:22! Kakva greška Pejdža ali ga ispravlja Veličković!

13' 2+1 Novice Veličkovića! Soloprodor kapitena Partizana koji maši slobodno bacanje!

12' Dva brza faula Čovića koji šalje centra Partizana na slobodna bacanja! Sjajni Davidovac i još jedna trojka Zvezdinog šutera. Uzvraća Jaramaz sa poludistance! 27:20

11' Polovična slobodna bacanja Odža. Cigla Pejdža sa trojke i greška Fajea za kraj prvog minuta druge četvrtine.

POČETAK DRUGE ČETVRTINE!

KRAJ PRVE ČETVRTINE!

10' NOVA TROJKA NIKOLIĆA! Loše dodavanje Fajea za kontru Partizana 23:16 nakon deset minuta igre!

9' Janković polaganjem donosi prednost od 5 poena! Raste prednost Partizana, trojka Nikolića! Sjajna rampa Jankovića nad Čovićem, Partizan igra odličnu odbranu! TROJKA RIVERSA za prekid serije crno-belih. Greška Partizana i Odžo smanjuje na 18:16

8' Faul Dobrića nad Jankovićem, promašio oba bacanja. Trojka Ognjena Jaramaza za najveću prednost Partizana! 14:11

Grobari prave odličnu atmosferu!

7' Prvo vođstvo za domaću ekipu donosi Janković. Simanić vraća sa dva poena! 11:11

6' Odlična igra u odbrani Partizana, nova bacanja za centra Partizana!

5' Imaju problema sa ličnim greškama košarkaši Zvezde, Gagić drži Partizan u igri sa svojih sedam vezanih poena!

4' Pivotira Gagić za prvi koš iz igre za domaću ekipu! Promašuje Renfro šut za tri, bio je skroz sam i mogao je da donese izjednačenje, rezultat je 6:3 za goste!

3' Nekoliko promašaja na obe strane da bi onda usledila sjajna trojka Davidovaca sa devet metara! Partizan ima šansu da upiše prve poene na utakmici poštp je Faje poslao Zagorca na slobodna bacanja! Polovičan je bio. Faje je izašao iz igre zbog tri lične greške!

1' TROJKA BERONA NA ISTEKU NAPADA! Prvi napad na utakmici i koš u poslednjoj sekundi! Greške Partizana u napadu i čvrsta odbrana Zvezde!

UTAKMICA JE POČELA!

Startna petorka Crvene zvezde!

Igrači su izašli na teren i krenulo je zagrevanje!

Grobari poslednji put u hali "Aleksandar Nikolić"

Košarkaši Crvene zvezde se spremaju da izađu na teren...

Finale Košarkaške lige Srbije, četvrta utakmica:

PartizanCrvena zvezda (1-2)

dvorana: Aleksandar Nikolić
sudije: Belošević, Obrknežević, Nikolić

Partizan: N. Janković, Pejdž, Pušica, Marinković, Jaramaz, Veličković, Tanasković, Zagorac, Renfrou, S. Janković, Gagić, Nikolić.

Crvena zvezda: Radanov, Čović, Kešelj, Davidovac, Nenadić, Lazić, Faje, Beron, Ristić, Simanić, Rivers, Odžo.

Dobrodošli na tekstualni prenos utakmice Partizan - Crvena zvezda na portalu Alo

Košarkaši Crvene zvezde imaju meč loptu pošto u finalnoj seriji KLS vode protiv Partizana sa 2:1. Crveno-beli su u trećem meču finala plej ofa savladali večitog rivala sa 96:90. Čovek odluke u tom meču je bio Dejan Davidovac koji je pogađao trojke kada je bilo najbitnije.

"Igrači koje treniram imaju kvalitet, snagu, želju da pokažu da su bolji od rivala. I što je najvažnije, za Partizan i "Grobare" ih veže ljubav, a ljubav kao što znate često čini čuda. Nadam se da će spoj te ljubavi i vrednog rada tokom svih ovih prethodnih meseci rezultirati pobedom, koja će nam omogućiti da pokušamo da napravimo čudo," - rekao je Trinkijeri pred meč.