Tofaš - Partizan
KK Partizan

KK Partizan

Tofaš - Partizan, Foto: KK Partizan

Hvala vam što ste pratili tekstualni prenos utakmice Tofaš - Partizan na portalu Alo!

KRAJ UTAKMICE! Partizan je doživeo drugi uzastopni poraz u Evrokupu!

10' Utešna trojka Pejdža za 80:72, a Mehija svojim košem postavlja konačan rezultat 82:72!

9' Jaramaz ne pogađa otvoreni šut za tri poena, ali zato Mozli pogađa neverovatan šut za tri 80:69!

7' Mozli pogađa sa zvukom sirene 80:66!

4' Tofaš uništava Partizan trojkama 72:58!

3' Tarik Filip ponovo pogađa za tri. Trinkijeri je prinuđen da zatraži tajm - aut

2' Zagorac postiže prve poene za crno - bele u poslednjoj deonici 66:56!

eurocupbasketball.com

Tofaš - Partizan, Foto: eurocupbasketball.com

1' Iz neverovatne pozicije trojku pogađa Filip, Partizan ne koristi svoj prvi napad 66:54!

ČETVRTA ČETVRTINA!

10' Oštar duel Vajta i Veličkovića koji je probudio publiku u Bursi. Tehničku grešku dobija trener Trinkijeri! Tofaš se ponovo odlepio i na poslednji malo odmor odlazi sa prednošću 63:54!

9' TROJKAAAA! Veličković za potpuni povratak u meč crno - belih 58:54!

8' Gordić je nezaustavljiv u napadu 54:48!

7' Kakva neverovatna blokada Mozlija ostaje 54:46 za Tofaš!

5' Mehija sam na ziceru vraća dvocifrenu razliku 52:42

4' Gordić je sam ostao za tri i pogodio 50:42!

2' TROJKAAA! Markus Pejdž 47:36!

1' Kreće Tofaš trojkom u nastavak meča Lodžeski pogađa 45:31! Janković postiže prve poene za crno - bele u nastavku susrreta 45:33!

TREĆA ČETVRTINA:

Utakmicu u Bursi u dvorani prati 4773 navijača!

10' Tomas je pogodio za tri poena i smanjio prednost na 41:31! Mozli pravi faul, Vilijams pogađa jedno bacanje i postavlja konačan rezultat prvog poluvremena 42:31!

9' Vraća i Tofaš trojku, Lodžeski pogađa 38:26!

8' Krenuo je šut za tri poena ekipu Partizna posle Trifunovića pogodio je i Birčević!

7' TROJKAAAA! Konačno dugo čekana prva trojka za crno - bele koju postiže Trifunović!

NAJNOVIJE IZ SPORTA:

5' Vilijams ponovo probija reket crno - belih i dodatno podiže razliku 28:14!

4' Tofaš ima najveću prednost do sada na meču 25:12!

2' Vajt pravi nesportsku ličnu grešku posle koje Veličković pogađa dva penala 21:12. Tofaš traži tajm - aut

1' Mehija pogađa za tri poena i vraća dvocifrenu razliku 21:10

DRUGA ČETVRTINA:

10' Četiri vezana poena Partizana, ali Jašar poentira na 30 sekundi do kraja četvrtine domaći tim vodi 18:9. Gordić pogađa jedno bacanje za konačan rezultat prve četvrtine 18:10!

8' Vilijams lako pogađa pod košem, Tofaš ima dvocifrenu prednost!

6' Kakav ofanzivni skok Mehije 12:5. Trinkijeri reaguje i traži prvi tajm - aut!

5' Tofaš sigurnije otvara utakmicu 10:5!

4' Pejners pogađa jedno bacanje i smanjuje na 6:5. Lodžeski još jednom pogađa za 8:5

3' Rašon Tomas polaže za 6:4

2' Ponovo vodi Tofaš košem Mehije. Lodžeski ponovo pogađa 6:2 vodi Tofaš

1' Laki poeni za domaći tim postiže ih Lodžeski , izjednačuje Partizan preko Zagorca

PRVA ČETVRTINA:

Košarkaši Partizana imaju novu priliku da pobedom  "overe" plasman u Top 16 fazu Evrokupa. Crno - beli ovoga puta gostuju u Turskoj, ekipi Tofaša koga su u prvom duelu u Beogradu savladali 93:80.

Partizan je lider Grupe B sa skorom 5-1, ima pobedu više od Venecije, a dve od Tofaša. U preostalim mečevima sedmog kola grupe B sastaju se Ritas dočekuje Limož u Viljnusu, a Venecija je domaćin Lokomotivi.

Andrea Trinkijeri

Alo Marko Metlas

Andrea Trinkijeri, Foto: Alo Marko Metlas

"Tofaš je napadački tim, može lako da postigne 100 poena, to smo osetili u prvom poluvremenu prve utakmice. Preko 50 poena su nam dali u prvih 20 minuta, nismo uspeli da ih uhvatimo nigde. Moraće to da bude izuzetna odbrambena utakmica. Koncentracija mora da nam bude na odbrani i detaljima", rekao je Trinkijeri za klupski sajt pred nezgodno gostovanje u Bursi.