Partizan - Monako, Evrokup
KK Partizan

KK Partizan

Partizan - Monako, Evrokup, Foto: KK Partizan

Hvala što ste pratili tekstualni prenos utakmice Monako - Partizan na portalu Alo!

ČETVRTA ČETVRTINA

Renfro poentira u dva napada zaredom 54:57, 32 minut. Nova trojka Renfroa 54:60, šest razlike za Partizan. Sredinom poslednje deonice crno-beli imaju osam razlike 58:66. Si je pogodio.

Bakner moćno zakucava. Renfro iznudio faul i pogodio oba penala (56:64).

Spetljao se Renfro na minut i po do kraja, poeentiraju domaći 63:68. Jedno slobodno bacanje pogađa, a drugo promašuje 63:69 45 sekundi pre kraja.

Na 22 sekunde do kraja Marinković pogađa bacanja, 65:71.

Do kraja je ostalo četiri sekunde, a Gladir je pogodio sva tri bacanja 68:71. Posle tajm auta Trinkijerija Stefan janković je imao zicer, ali je promašio. Kraj! 68:71.

TREĆA ČETVRTINA

Nikolić pogađa trojku za 43:43 u 23. minutu. Renfro pogađa trojku Partizan ponovo vodi 45:48.

Lakomb uzvraća trojkom i postiže 19 poen. Si kontru završava zakucavanjem, a Robinson pogađa oba penala posle faula Renfroa 50:50.

Pejdž ponovo pogađa trojku. Posle treće deonice rezultat je 52:53.

DRUGA ČETVRTINA

Aleksej Nikolić pogađa trojku 17:26. Serija Monaka 6:0, kakav alej up, kakvo maestralno zakucavanje Vagnera, pa još jedno na asistenciju Robinson, prednost crno-belih se istopil a 25:26.

Vanja Marinković odgovara zakucavanjem 25:28 na šest minuta pre kraja druge deonice. Lakomb za tri i sada je nerešeno 28:28. Renfro izgubio loptu, Robinson krade, ali i pravi korake.

U 17 minutu Marinković promašuje za tri, ali novi napad Partizana. Ponovo je nerešeno 32:32. Prvo vođstvo Monaka na utakmici u 18. minutu 34:33. Utara pogađa trojku za domaće, 30 sekundi pre kraja poluvremena 39:35.

Novi poen Utare za 41:38 za Monako na poluvremenu.

PRVA ČETVRTINA

Odličan početak Partizana, serija 7:0 na startu. Poeni Marinkovića, trojka Renfroa, Gagić promašuje Marinković ispravlja... Filipovski mora da traži tajm aut.

Nova trojka Renfroa 4:15, 11 razlike je za crno-bele. Nidam pogađa za tri, uzvraća na drugoj strani Pejdž sa dva poena 9:19. Približio se Monako, nova trojka za 14:19, ali opet dvojkom uzvraća Pejdž 14:21.

Nidam trojkom vraća Monako u igru. Nikola Janković uz zvuk sirene pogađa. Partizan ima šest poena prednosti posle prve četvrtine 17:23.

Dobro veče i dobrodošli na tekstualni prenos meča Monako - Partizan na portalu Alo.

Trener Partizana Andrea Trinkijeri ovako je najavio meč:

"Igrali smo pre šest dana protiv protiv Monaka i znamo da je ili crno ili belo, ili toplo ili hladno. Ako igraju njihovu košarku, mi to ne možemo. A ako probamo da igramo našu košarku, možda budu u problemima. S njihove strane uopšte ne očekujem ništa drugačiju igru, biće ista stvar", rekao je Trinkijeri.

Crno-beli su u prošlom kolu izgubili u "Pioniru" od Monaka 68:72.