POVRATAK U ELITU! Paklen raspored za Zvezdu u Evroligi, veoma brzo će ugostiti Željka!

Prva utakmica je u Atini!

Evroliga Logo
Evroliga Logo, Foto: euroleague.net

*  Takmičenje počinje 4.oktobra, završava se 10.aprila 2020.godine

* Posle godinu dana pauze Zvezda je opet u Evroligi

* U eri Dejana Radonjića su imali najviše uspeha u ovom takmičenju 

Crvena zvezda kreće gostovanjem Panatinaikosu, prvi gost u Beogradu Fenerbahče. Takmičenje počinje 4.oktobra, završava se 10.aprila 2020.godine.

Čelnici Evrolige objavili su danas raspored prve faze (34 kola) Evrolige za takmičarsku sezonu 2019-2020.

PRVO DA POKORIMO SVET! Košarkaši Srbije u prvom "šeširu" za Evropsko prvenstvo!

Crveno-beli takmičenje otvaraju utakmicom u OAKA Areni protiv Panatinaikosa, a već u drugom kolu u Beograd stiže ekipa Fenerbahčea.

Od 7 „vezanih kola" sa po dve utakmice u toku jedne nedelje, crveno-beli prvo otvaraju utakmicom sa Efesom u 4.kolu u Istanbulu, već dva dana kasnije dočekuju Himki u Beogradu...

ODLAZAK SA MALOG KALEMEGDANA! Zvezdu je napustio odlični američki plejmejker!

KOMPLETAN RASPORED:

1. kolo (4. oktobar): Panatinaikos - Crvena zvezda
2. kolo (10. oktobar): Crvena zvezda - Fenerbahče
3. kolo (17. oktobar): Makabi - Crvena zvezda
4. kolo (25. oktobar): Crvena zvezda - Barselona
5. kolo (29. oktobar): Efes - Crvena zvezda
6. kolo (31. oktobar): Crvena zvezda - Himki
7. kolo (7. novembar): Crvena zvezda - Real Madrid
8. kolo (15. novembar): Crvena zvezda - ASVEL
9. kolo (19. novembar): Alba - Crvena zvezda
10. kolo (21. novembar) Žalgiris - Crvena zvezda
11. kolo (28. novembar): Crvena zvezda - Valensija
12. kolo (5. decembar): Armani - Crvena zvezda
13. kolo (12. decembar): Crvena zvezda - Baskonija
14. kolo (18. decembar): CSKA Moskva - Crvena zvezda
15. kolo (20. decembar): Crvena zvezda - Olimpijakos
16. kolo (27. decembar): Zenit - Crvena zvezda
17. kolo (2. januar): Crvena zvezda - Bajern Minhen
18. kolo (10. januar): ASVEL - Crvena zvezda
19. kolo (15. januar): Crvena zvezda - Žalgiris
20. kolo (17. januar): Crvena zvezda - Alba
21. kolo (23. januar): Barselona - Crvena zvezda
22. kolo (31. januar): Crvena zvezda - Efes
23. kolo (5. februar): Crvena zvezda - Panatinaikos
24. kolo (7. februar): Himki - Crvena zvezda
25. kolo (21. februar): Crvena zvezda - CSKA Moskva
26. kolo (27. februar): Baskonija - Crvena zvezda
27. kolo (4. mart): Fenerbahče - Crvena zvezda
28. kolo (6. mart): Crvena zvezda - Makabi
29. kolo (12. mart): Real Madrid - Crvena zvezda
30. kolo (20. mart): Crvena zvezda - Armani
31. kolo (24. mart): Olimpijakos - Crvena zvezda
32. kolo (27. mart): Crvena zvezda - Zenit
33. kolo (3. april): Bajern Minhen - Crvena zvezda

BONUS VIDEO 

Crvena zvezda ceremonija dodeljivanja titule!

 

Povezane vesti

Najčitanije - Alo.rs

Najnovije - Alo.rs

Sport - Alo.rs

Galerije

Najbolji video klipovi