Dejan Radonjić (Crvena zvezda)
EPA-EFE/Georgia Panagopoulou

Dejan Radonjić (Crvena zvezda), Foto: EPA-EFE/Georgia Panagopoulou

Večeras je poražena i od Olimpijakosa u Pireju rezultatom 94:79, što je crveno-belima 21. poraz od početka sezone, ali posle meča trener Dejan Radonjić je akcenat stavio na nešto drugo.

Zvezda je još pre Kupa Radivoja Koraća zapala u velike kadrovske probleme zbog koronavirusa i tek sada se njeni redovi polako kompletiraju. Prvi se vratio Kori Volden, a večeras i Lendri Noko i Lengston Hol.

''Čestitke Olimpijakosu, bili su bolji do nas večeras. Odigrali smo 'meko' u odbrani, bez energije. Igrali smo bolje u drugom poluvremenu, ali ispostavilo se da to nije dovoljno za više od ovoga večeras. Ono što je za nas vrlo važno, igrali smo sa Holom i Nokom večeras koji su odigrali prve minute nakon više od mesec dana. To je za nas od velike važnosti jer smo igrali sa vrlo kratkom rotacijom jako dugo'', izjavio je trener Crvene zvezde, a prenosi klupski sajt.