DEBAKL PANATINAIKOSA Ataman se propisno obrukao protiv Olimpijakosa, pa nije smeo da se pojavi na konferenciji
EPA-EFE/DANIEL DAL ZENNARO

Košarkaši Panatinaikosa doživeli su debakl u utakmici Superkupa Grčke, pošto je Olimpijakos slavio sa 75:51 nakon bizarnih 40 minuta košarke.

Novi trener Panatinaikosa, Ergin Ataman, nije se udostojio da se pojavi na konferenciji nakon meča.

DONČIĆ PRAVIO ŠOU NA TRENINGU Luka jednim potezom zadivio sve, fintom bacio protivnika pet metara dalje (VIDEO)

Imao je izgovor da se ne oseća dobro, pa je došao pomoćnik Savas Kameridis.

Panatinaikos je u prvoj četvrtini utakmice zabeležio svega četiri poena, a u drugoj četvrtini dodatnih sedam.

To znači da su Atamanovi izabranici otišli na poluvreme sa ogromnim zaostatkom od 37:11 u korist Olimpijakosa.

@alo_portal EKSKLUZIVNO ZA ALO! Nole: Volim košarku, ali bolje da se držim reketa! Šampion u društvu šampiona. Novak Đoković ekskluzivno za Alo! sa veličanstvenog dočeka u Beogradu, govori s puno strasti 🎥| D. J. Bužić #alo #alodnevnenovine #novakdjokovic ♬ original sound - Alo_portal