BERON PONOVO BLISTAO Armani brutalnom četvrtinom bacio na kolena Obradovićev Monako, Valensija srušila Barsleonu

Domaćin je u Milanu bio bolji od favorizovanog Monaka rezultatom 79:71 i tako je nastavio sa dobrim partijama nakon što je u prošlom kolu protiv Zvezde prekinuo niz od devet uzastopnih poraza.

Monako je u jednom trenutku imao i +16, ali su sve to prokockali u poslednjih 10 minuta. Tada je Olimpija predvođena Bilijem Beronom napravila seriju 17:0 i od 58:70 stigla do 77:70.

Olimpiju je do pobede predvodio pomenuti američki bek sa 23 poena, dok je Brendon Dejvis meč završio sa 14 poena, četiri skoka i tri asistencije.

Na drugoj strani se istakao Majk Džejms sa 24 poena, pet asistencija i četiri skoka, dok je Eli Okobo dodao 16 poena.

Valensija je posle drame pobedila na svom parketu Barselonu sa 84:83.