NEDOVIĆ NE MOŽE SAM! Olimpijakos ubedljiv u grčkom derbiju, novi poraz Bajerna
EPA-EFE/GEORGIA PANAGOPOULOU

Olimpijakos je vodio od prvog do poslednjeg minuta.

Na poluvremenu su grčki crveno-beli imali +13, uspeo je PAO da uhvati rezultatski priključak u trećoj deonici koju su dobili 19:9, ali je Olimpijakos odigrao perfektnu poslednju četvrtinu i zabeležio ubedljivu pobedu.

Najefikasniji igrač utakmice bio je košarkaš Olimpijakosa Šakil Mekisik sa 18 poena.

Dvocifreni su bili još Tajler Dorsi sa 15 poena i Aleksandar Vezenkov koji je dodao 14 uz pet skokova.

Panatinaikosu nije pomogla ni odlična partija Nemanje Nedovića koji je ubacio 17 poena, uz sedam asistenicja i četiri skoka.

Olimpijakosu je ovo bila 12. pobeda i nalazi se na trećom mestu, dok je PAO 17. sa skorom 4-13.

Baskonija je kao gost savladala Bajern sa 81:76, Zenit je na svom parketu bio bolji od Makabija 73:71.