FK Voždovac
Alo/Vladimir Marković
FK Voždovac

FK Voždovac, Foto: Alo/Vladimir Marković

Ostalo je da se odigra još ono "glavno" u 11. kolu Superlige Srbije, ali i pored toga što svi čekaju 163. okršaj Crvene zvezde i Partizana (nedelja, 17.00), viđena je velika borba širom domaćih terena. Fudbaleri Voždovca savladali su Spartak iz Subotice na "krovu" sa 2:1 i tako došli na svega bod do mesta koja vodi u kvafikacije za Ligu Evrope.

Ejdinović je doneo prednost "zmajevima" u 5. minutu, da bi Japanac Nišimura izjednačio u 14. Gosti sa severa Srbije nisu iskoristili jedanaesterac u 22. minutu, a kazna je stigla u 32. kada je Vujnović postavio i konačan rezultat utakmice.

Istim rezultatom Mladost je u Lučanima savladala najlošiji tim Superlige, Mačvu. Metalac je sa 3:1 bio ubedljiv protiv Javora u Ivanjici, dok je Inđija minimalcem (1:0) preskočila Zlatibor. Jedini duel bez golova viđen je u Kruševcu gde su bodove podelili Napredak i Radnički iz Niša.