Real Madrid
EPA/Javier Exterazzeta
Real Madrid

Real Madrid, Foto: EPA/Javier Exterazzeta

Fudbaleri madridskog Reala gostovali su na startu nove sezone ekipi Real Sosijedada, loš početak za četu Zinedina Zidana, koja na kraju može da bude i zadovoljna bodom u susretu koji je okončan sa najnepopularnijih 0:0.

Benzema je pripretio domaćinu u 14. minutu, ali je Ramiro dobro intervenisao.

Nije bilo puno prilika u nastavku, Real ja uglavnom napadao, ali jalovo, u 37. minutu su tražili penal zbog igranja rukom, ali ga sudija opravdano nije dodelio.

Otišlo se na odmor bez golova, da bi na samom startu nastavka Sosijedad umalo šokirao prvaka, odlična lopta Ojarzabala na levu stranu, odatle Barenećea šutira, ali šalje loptu pored gola iz izgledne pozicije.

Real je dva puta pripretio sredinom drugog dela, ali je Ramiro bio oprezan, najpre je sačuvao mrežu od udarca Benzeme, a potom i od pokušaja Karvahala iz udaljenosti.

Videli smo u nastavku i Davida Silvu na terenu, bivši as Mančester sitija je debitovao u dresu Sosijedada.

Nije bilo promena, remi bez golova, slab start Madriđana u Primeri.