Voždovac
Alo!/M. Metlaš
Voždovac

Voždovac, Foto: Alo!/M. Metlaš

Fudbaleri Voždovca pobedili su Napredak iz Kruševca sa 4:0 22. kolu Superlige Srbije.

Već u petom minutu Arsić je probao da zapreti posle prodora po desnom boku, ali je ciljao pored stative. Nije se dugo čekalo na prvi gol u prolećnom delu sezone. Postiže ga Miloš Mihajlov u desetom minutu na asistenciju Arsića koji je izveo korner. Posle kiksa odbrane Napretka Voždovčani neočekivano dolaze i do drugog gola već u 19. minutu.

Novi igrač Votforda Filip Stuprević je bio pribran u odličnoj prilici i duplirao je prednost svog tima. Već nesigurna odbrana gostiju je probijena tri minuta kasnije i treći put.

Stuparević je preuzeo ulogu asistenta, Mašović ulogu egzekutora pa je posle 22. minuta bilo 3:0. Voždovac overava pobedu u 69. minutu kada je Sikimić asistirao Stupareviću za drugi gol na meču i 4:0 ukupno.

Napredak ostaje na deobi šestog mesta sa 33 boda, bar do završetka ovog kola, a Voždovac je trenutno 10. sa 22 boda.