Nikola Drinčić
ALO Foto: Marko Metlas

Nikola Drinčić, Foto: ALO Foto: Marko Metlas

Vojvodina i Inđija su osvojile po tri boda u gostima, dok je Novi Pazar kao domaćin savladao Rad.

Lale su očekivano savladale Zlatibor sa 2:0, ali su do golova stigli tek u drugom delu igre. Golove su postigli Nikola Drinčić u 58. minutu i Nikola Andrić u 78. minutu.

Domaćin je u Pazaru poveo golom Bojice Nikčevića u 28. minutu, a izjednačenje je usledilo posle autogola Abdulajea Sisea u 40. minutu. Tri boda domaćinu doneo je baš Sise, koji je bio precizan u 43. minutu i tako se iskupio za autogol.

Inđija je slavila na gostujućem terenu protiv Bačke - 2:1. Klub sa juga Vojvodine je na severu pokrajine poveo u 33. minutu golom Mihajla Neškovića, a domaći su izjednačili golom Miloša Zličića u 42. minutu. Pobedu Inđiji doneo je Nemanja Obradović pogotkom u 67. minutu.