Novi Pazar
ALO/Vladimir Marković
Novi Pazar

Novi Pazar, Foto: ALO/Vladimir Marković

Niški Radnički pobedio je na svom terenu TSC 2:0 u 26. kolu Super lige. Radnički je poveo u 25. minutu golom Žarka Markovića, a konačan rezultat postavio je Nenad Gavrić u 52. minutu.

Vojvodina je na "Karađorđu" savladala Javor 2:0 i vratila se na treće mesto.

Golove za novosadsku ekipu postigli su Miodgrag Gemović u devetom i Dejan Zukić u 30. minutu.

Mačva je na svom terenu pobedila Proleter 3:1, a Metalac je kao domaćin savladao Voždovac 2:1.

Novi Pazar je pobedio Spartak 2:1. Subotičani su poveli golom Nikole Srećkovića u 15. minutu, a deset minuta kasnije izjednačio je Almir Aganspahić. Domaćin je u 64. minutu stigao do preokreta pogotkom Miloša Mijića iz slobodnog udarca sa oko 20 metara.

Fudbaleri Radnika iz Surdulice pobedili su na gostujućem terenu Inđiju 1:0. Jedini gol postigao je Nemanja Subotić u 85. minutu.

U ponedeljak se igraju preostale dve utakmice 26. kola: Bačka-Mladost (16.00) i Zlatibor-Napredak (18.05).