Vojvodina - TSC, Foto: FK Vojvodina

* Vojvodina i TSC su i dalje lideri na tabeli

* Napredak je ostvario prvu pobedu u prvenstvu

* Mačva je posle pet odigranih kola na poslednjem mestu na tabeli

Fudbaleri Vojvodine i TSC - a podelili su bodove u Novom Sadu pošto su odigrali nerešeno 2:2, u derbi meču petog kola Superlige Srbije. TSC je vodio 2:0 golovima Nenada Lukića u 49. i 63. minutu, a Vojvodina je u 72. smanjila preko Bojana Matića uspela da meč uvede u neizvesnu završnicu.

Ožegović načeo, a u drugom poluvremenu Stevanović (16) pokazao klasu i postigao dva divna gola (VIDEO)

AUTOR: S.M. DATUM I VREME: 18.08.2019. 20:51 Partizan je pobedio Rad u 5. kolu Superlige Srbije. Ognjen Ožegović, Foto: FK Partizan Hvala što ste pratili prenos meča Partizan - Rad na portalu Alo! Kraj meča. Partizan je pobedio Rad rezultatom 3:0. 89' GOOOOOOOOOOOL! Opet Stevanović!

U 95. minutu, posle slobodnog udarca koji je izveo Drinčić, do lopte je u šesnaestercu TSC - a došao Vinsent Eze i brzom reakcijom uspeo da donese bod svom timu, za veliku radost preko 7.000 gledalaca na „Karađorđu“.

U drugom meču dana Napredak je slavio u Šapcu protiv Mačve 1:0 golom iskusnog napadača Pavićevića tako da  se u potpunosti oporavio nakon lošeg početka sezone pošto je posle boda protiv Partizana osvojio sva tri na teškom gostovanju.