Nikola Milenković
EPA/Claudio Giovannini

Nikola Milenković, Foto: EPA/Claudio Giovannini

Srpski reprezentativac Nikola Milenković je odigrao ceo meč za Fjorentinu koja je sa igračem manje iščupala bod, iako je mogla i do pobede.

Luis Murijel bio je dvostruki strelac za "violu" koja je ipak skliznula u finišu. Prvo je Kvaljarela bio precizan u 85 minutu, a onda je Pecelja u 92. ipak doneo kakvu-takvu radost domaćima za 3:3.

SPAL i Bolonja su igrali 1:1 što i nije neočekivano ako se zna da su obe ekipe pri dnu tabele i kvalitet im nije jači faktor ove sezone.

Gosti su poveli preko Rodriga Palasija sjajnim udarcem van kaznenog prostora u 24. minutu, da bi bod domaćinu izborio Jasmin Kurtić pola sata pre kraja.

Frozinone je imao tu "čast" da bude danas sparing partner Atalanti koja je odigrala meč sezone. Preciznije Duvan Sapata koji je postigao ČETIRI pogotka!