Lester - Mančester
EPA/Cath Ivill

Lester - Mančester, Foto: EPA/Cath Ivill

Susret je odlično počeo za Siti, koji je evrogolom Mareza stigao u vođstvo već u 4. minutu, ali to je bilo sve vredno pomena kada je domaća ekipa u pitanju.

Na scenu je stupio Vardi, koji je postigao tri pogotka. Najpre je u 37. minuti izborio penal i rutinski ga realizovao, a potom je u drugom poluvremenu u razmaku od samo četiri minuta kompletirao het-trik.

U 54. minutu je iskoristio asistenciju Kastanjea i pogodio za 2:1, a zatim je u 58. minutu ponovo izborio penal i iskoristio ga za 3:1.

Na 4:1 povisio je Madison evrogolom u 77. minutu, a zatim je Ako nakon kornera smanjio na 4:2.

Konačnih 5:2 u 88. minutu postavio je Telemans koji je izveo penal jer je Vardi povređen napustio teren samo tri minuta ranije.