Fudbaler Crvene zvezde na kraju meča u Trnavi
FK Crvena zvezda
Ben na meču protiv Suduve u Litvaniji

Ben, Foto: FK Crvena zvezda

90+2' GOOOOL! Babić za konačnih 4:1.

86' Niko više nema snage za promenu rezultata. Navijači Vojvodine polako već napuštaju stadion.

77' GOOOOL! Ponovo Ben, odlična akcija Zvezde.

69' Trenutno je zanimljivije na tribinama nego na terenu. Navijačke grupe Voše i Zvezde prepucavaju se pesmama. Nema incidenata...

59' Sasvim korektan pokušaj Đurića, ostaje 2:1 za Zvezdu. Milojević izlazi, Arsić ulazi za Vojvodinu.

56' Ništa važno nije se događalo u prvih desetak minuta drugog dela igre.

Počelo je drugo poluvreme, nema izmena.

Kraj prvog poluvremena, Vojvodina - Crvena zvezda 1:2.

45' Sjajna šansa za Ezea, koji je sam sebi stvorio prostor za moguće postizanje gola. Borjan odličan.

43' GOOOOL! Ben je sa bele tačke pogodio mrežu Simića. Prethodno je Jovančić lukavo sačekao čuvara na naleti na njega, a onda je kontaktom iznudio penal.

37' Zvezdi pripada finiš prvog poluvremena. Vojvodinu kao da je pomela povreda golmana.

29' Posle nekoliko minuta prekida, igra je nastavljena. Pavkov nije mogao da ostane na terenu, u igri je Veljko Simić. Ni golman Rockov ne može da brani, na golu je Simić.

23' Sudar Pavkova i Rockova. Golman Vojvodine kao da je kolabirao posle kontakta. Što se Pavkova tiče, očito Zvezda u svojim redovima ima pravog "ratnika". Igra Pavkov sa čalmom na glavi.

20' GOOOOL! Vojvodina zasluženo dolazi do izjednačenja, strelac Đuričin.

15' GOOOOL! Pavkov je sjajno šutirao sa petnaestak metara. Golman Rockov imao ju je u rukama, kada mu je ona nekako skliznula i pobegla u gol.

11' Vojvodina je opasnija na početku utakmice. Beležimo novi pokušaj Đuričina. U ekipi Zvezde oseća se i dalje umor od Salcburga.

4' Prvi pokušaj videli smo od igrača Vojvodine. Šutirao je Đuričin, lopta ide preko gola.

18:10 SASTAVI:

Vojvodina: Rockov, Stojković, Antić, Graovac, Đorđević, Đuričić, Đurić, Milojević, Huhumis, Eze, Fofana.

Crvena zvezda: Borjan, Stojković, Degenek, Babić, Rodić, Jovičić, Jovančić, Kafu, Ebesilio, Ben, Pavkov.

Vujadin Savić

Alo!/M. Metlaš

Detalj sa jednog od poslednjih mečeva Vojvodine i Zvezde, Foto: Alo!/M. Metlaš

Dobar dan i dobrodošli na tekstualni prenos utakmice Vojvodina - Crvena zvezda na portalu Alo!

Nekoliko dana prošlo je od fenomenalnog uspeha Crvene zvezde i plasmana u Ligu šampiona. Euforija je i dalje prisutna u Ljutice Bogdana, a dodatno je pojačana dolascima Marka Marina, Gorana Čaušića i Ričmonda Boaćija u klub.

Silno pojačani, crveno-beli će pokušati makar za večeras da u stranu stave Ligu šampiona i u 7. kolu domaćeg prvenstva nastave pobednički niz u Novom Sadu.

Voša je posle početne nesigurnosti zabeležila dve pobede u prvenstvu, protiv Bačke i Proletera i u dobrom raspoloženju čeka derbi ovog kola.