twitter/crvenazvezdafk

Crvena zvezda, Foto: twitter/crvenazvezdafk

HVALA ŠTO STE PRATILI PRENOS UTAKMICE MLADOST - CRVENA ZVEZDA NA PORTALU ALO!

KRAJ UTAKMICE!

92' Borjan skida čist zicer Bojića! Odlična Mladost traži gol! I nakon kornera je Borjan odlično reagovao posle šuta glavom Miloševića!

85' Odita umalo iznenadio Borjana prilikom ispucavanja lopte!

82' Gobeljić je promašio loptu na petercu, Marin je zatim pogodio stativu, a Stojković je šutirao pored stative.

76' Gobeljić je zamenio Bena!

70' HET-TRIK promašaja Odite! Milunović je u poslednjoj sekundi blokirao njegov šut u šesnaestercu!

69' Opet je Odita imao šansu, ostao je1 na 1 sa Borjanom, šutirao je iz šesnaesterca, ali je poslao loptu pored desne stative gola Zvezde.

68' Marinov pokušaj da lobuje Rosića bio je neuspešan!

65' ODGOVOR MLADOSTI! STATIVA ODITE! Krenulo je sve od Pejovića koji je poslao loptu do Jovanovića koji je uposlio Oditu koji je pogodio stativu na prazan gol Crvene zvezde!

62' Nije Crvena zvezda uspela da kazni propust Šatare, Pavkov je uputio šut ka golu, nakon čega se lopta odbila ka Šatari koji greši, Ben je loše šutirao a nije si ni proslavio i Ivanić, a sve to u razmaku od nekoliko sekundi!

56' Nakon šuta Ivanića stvorila se prilika za kontru Mladosti koja je završena jakim šutem sa distance, Borjan je bio siguran.

55' Izveo je Marin faul i dodao je Ivaniću koji je uputio šut sa 25 metara, koji je jedva odbranio Rosić.

55' Nakon kontre Zvezde Odita pravi faul, zaradio je žuti karton!

51' Žuti karton je zaradio Jovanovič

49' Žalili su se fudbaleri Mladosti, pošto je igrač Zvezde rukom izblokirao rukom šut Bojića sa 24 metara, sudija Piper je pustio prednost.

POČELO DRUGO POLUVREME!

----------------------------------------------------------------------------------------

KRAJ PRVOG POLUVREMENA!

45+1' Loš šut Jovančića!

45' Loša lopta Ivanića ka Pavkovu, koji je bio u šansi za gol.

44' Marin iz daljine još jednom šutira, slabija intervencija Rosića dovodi Pavkova u priliku koji je bio odlično zagrađen!

42' Greška Mladosti na sredini terena, Stojković je presporo poveo kontru, da bi na kraju Jovičić uputio "BOMBU" sa 30 metara, Rosić je odlično intervenisao!

39' Probao je Bojić posle odbitka od štopera Zvezde da ugrozi Borjana, lopta je otišla pored gola!

37' Mladost kontroliše utakmicu, dok se Zvezda uglavnom brani, bez šuta u gol.

32' Posle desetak minuta upućen je šut ka golu, Radivojević je sa 30 metara šutnuo preko gola Crvene zvezde.

27' Zvezda napada sa bokova, dok sa druge strane Mladost iz kontre stvara svoje šanse, bez konkretnih prilika za gol.

21' Žuti karton i  za štopera Zvezde Babića.

18' Borjan skinuo čist gol! Nakon kombinacije Bojića i Bojovuća, lopta je otišla na desnu stranu gde je Tumbasević šutirao glavom ali je golman Zvezde odlično intervenisao!

15' Žuti karton za Tumbasića nakon oštrog starta nad Stojkovićem

14' Loš šut Rodića sa 22 metara, lako brani Rosić!

13' Odlična šansa za Bojovića koji glavom šutira pored gola!

7' Stojković je uputio šut sa distance, lopta je otišla daleko preko gola.

5' Odličan udarac Marina ali još bolja intervencija golmana Rosića, lopta je završila u korneru.

4' Prva opasnost na utakmici je bila pred golom crveno-belih, Jovanović je prošao kroz levu stranu ali je Borjan izašao pred njim i skratio mu ugao.

UTAKMICA JE POČELA!

SASTAVI:

Dobrodošli na tekstualni prenos polufinala revanš meča Kupa Srbije između Mladost Lučani - Crvena zvezda na portalu ALO!

Fudbaleri Crvene zvezde su stvorili veliku prednost u prvoj utakmici na stadionu "Rajko Mitić", slavili su više nego ubedljivo sa 4:1.

Ambicija kluba iz Ljutice Bogdana je "dupla kruna" pa ne čude reči trenera Crvene zvezde, Vladana Milojevića koji poziva na opreznost pred utakmicu:

"Tražim od igrača da shvate kako smo odigrali prvo poluvreme i moramo da se ne obaziremo na taj rezultat. Više puta se u fudbalu pokazalo, pogotovo u poslednje vreme, da ta prednost i nije baš tako velika iako deluje, i možete da imate velikih problema. Tražiću da odigramo kao da je bilo 0:0 u Beogradu", rekao je Milojević

Današnji susret u Lučanima sudiće Petar Piper uz pomoć asistenata Nenada Kurčubića i Marka Dimitrijevića.