Bajern Minhen Crvena zvezda
EPA Philipp Guelland

Bajern Minhen Crvena zvezda, Foto: EPA Philipp Guelland

Kraj meča. Bajern Minhen je pobedio Crvenu zvezdu rezultatom 3:0 u prvom kolu grupne faze u Ligi šampiona. Golove su postigli Kingsli Koman, Robert Levandovski i Tomas Miler.

91' GOL! 3:0 je za Bajern! Tijago Alkantara je dodao besprekoran pas posle slobodnjaka, a snašao se Tomas Miler. Predivan pogodak.

90' Levandovski! Još jedna ogromna šansa, ali sa linije je loptu izbacio Degenek.

87' Umalo i treći gol. Milunović je loše reagovao, mogao je da postigne autogol. Srećom, samo prečka.

83' Tomas Miler ulazi u igru. Kutinjo je zamenjeni igrač.

80' GOL! 2:0 je za Bajern, Levandovski je iskoristio grešku Gobeljića. Zaista je nespretan bio bek Zvezde, iskusni Poljak je to u svom stilu rešio.

78' Najbolja šansa za Zvezdu! Marin je dobio loptu u kaznenom prostoru, a onda iskosa plasirao u suprotan ugao Nojerovog gola. Tik pored stative je prošla lopta.

Gestikulirao je preklan vrat, to mu se obilo o glavu! Sankcionisan na dva načina

AUTOR: Tanjug/S.M. DATUM I VREME: 18.09.2019. 18:21 Nije mu ovo trebalo. Nenad Lalatović, Foto: Printscreen Twitter / грбвћ Trener fudbalera Vojvodine Nenad Lalatović kažnjen je tri utakmice suspenzije posle neprimerenog ponašanja i crvenog kartona na meču protiv Radničkog u Nišu, prenosi portal Republika.

75' Gnabri loše šutira. Pre toga je bila lepa akcija Bajerna, ali nije završena dobrim udarcem sa nešto više od 16 metara.

70' Milan Pavkov napušta teren. U igru ulazi Boaći.

69' Levandovski je izašao pred Borjana, ali je Milunović u poslednjem trenu reagovao i blokirao šut.

Milan Pavkov, Benžamen Pavar

AP/Matthias Schrader

Milan Pavkov, Benžamen Pavar, Foto: AP/Matthias Schrader

65' Najbolja šansa u drugom poluvremenu. Levandovski je pogodio prečku, a zatim iz odbitka nije uspeo da pogodi gol na kom nije bilo Borjana.

62' Miloš Vulić ulazi u igru, Jovančić napušta teren.

61' Velika prilika za Žandera. Ušao je u kazneni, ali je jako loše šutirao, daleko preko gola je otišla lopta.

EPA Lukas Barthtuttas

Bajern Minhen Crvena zvezda, Foto: EPA Lukas Barthtuttas

58' Pokušaj Levandovskog iz ćoška. Prebacio je Borjana, sa gol linije reaguje Van La Para.

57' Borjan sprečava Levandovskog da postigne gol. Velika greška Milunovića, u sjajnoj šansi se našao Poljak, ali srećom na vreme je izleteo Milan Borjan i skratio ugao.

55' Ivan Perišić iz kaznenog prostora je šutirao, ali je dobro postavljen bio Milan Borjan.

Ni lopta u mreži Borjana nije uspela da donese prevagu - Neverovatna scena na Alijanc areni (VIDEO)

AUTOR: Iz Minhena za Alo.rs Vladimir Zogović, I. Dž. DATUM I VREME: 18.09.2019. 21:30 - 18.09.2019. 22:05 Fudbaleri Crvene zvezde u 21 čas su izašli na megdan Bajernu iz Minhena. Foto: V.

53' Koman do Tolisoa, a Toliso pogađa stativu! Odličan šut u bliži ugao, sreće je imao Borjan.

52' Levandovski je bio neprecizan iz slobodnog udarca. Bila je solidna pozicija, nešto manje od 25 metara, ali preko gola je završila lopta.

47' Opet pokušava Kutinjo, možda i najopasniji igrač Bajerna dosad na meču. Probao je sa 20 metara iskosa, ali preko prečke.

Drugo poluvreme počinje. Nema izmena na obe strane.

Kraj prvog poluvremena. Crvena zvezda gubi 1:0, a jedini gol je postigao Koman na asistenciju Ivana Perišića. Solidno je Milojevićeva ekipa igrala u odbrani, ali napadi Bajerna bili su konstantni i na momente izuzetno opasni. Minhenski tim je pokazao klasu, međutim nekoliko napada je pokazalo da crveno-beli možda i imaju čemu da se nadaju.

44' Odličan udarac Kutinja sa poludistance. Prohujala je ta lopta pored Borjanove leve stative.

"Seks sa Georginom bolji od najboljeg gola"

AUTOR: Alo.rs/ I.Dž. DATUM I VREME: 18.09.2019. 18:52 Kristijano Ronaldo je gostujući u emisiji na "UK TV" kod novinara Pjera Morgana otkrio da mu je seks sa izabranicom draži od bilo kog gola. Foto: AP Luca Bruno Jedan od najboljih fudbalera današnjice se na pitanje novinara prisetio najdražeg pogotka u karijeri.

40' Poništio je sudija gol Kutinja. Bio je ofsajd. Na snimku se vidi da je to ispravna odluka škotskog arbitra.

39' Bajern diktira tempo, samim tim je i nešto mirniji period meča. To u ovom trenutku apsolutno odgovara Bavarcima.

34' GOL! Posle dobrog centaršuta Perišića, Kingsli Koman postiže gol za Bajern Minhen. Zaspala je odbrana Zvezde na trenutak, mladi Francuz je uspeo to da iskoristi.

Crvena zvezda ima između pet i šest hiljada navijača na stadionu.

Delije

V. Zogović

Delije, Foto: V. Zogović

31' Kutinjo je centrirao iz slobodnog udarca, ali Milan Pavkov je raščistio ispred svog gola.

27' Žander je probao iz velike daljine! Možda je trebalo da centrira Pavkovu, ali Brazilac je želeo da se proslavi. Ipak, spoljni deo mreže.

25' Još jedna dobra akcija Bajerna. Pokušavaju da se kroz pas što lakše domognu peterca, srećom sada je Ernandez šutirao pored gola.

Delije u Minhenu

M. Volrab

Delije u Minhenu, Foto: M. Volrab

21' Kutinjo! Ovo je bilo vrlo, vrlo opasno. Najbolja prilika u dosadašnjem delu meča, opalio je kako ume Kutinjo, ali njegov šut sa 20 metara je otišao tik iznad gola Borjana.

20' Koman je probao levicom iz ugla, ali prešla je lopta preko prečke.

16' Velika šansa za Zvezdu! Šutirao je Marin, lopta stigla do Pavkova, ali je oboren. Sudija je smatrao da nema elemenata za penal.

Neverovatan povratak Olimpijakosa - Totenhemu samo bod u Pireju (VIDEO)

AUTOR: Alo.rs/ I.Dž. DATUM I VREME: 18.09.2019. 20:51 Prvi duel grupe B Lige šampiona između Olimpijakosa i Totenhema završen je rezultatom 2:2. Foto: EPA Georgia Panagopoulou Rivali u Crvene zvezde i Bajerna u grupnoj fazi odigrali su meč bez pobednika u Pireju. Vođstvo gostima doneo je Hari Kejn iz penala u 26.

14' Slabo je centrirao Marko Marin, ali je onda kontru Bajerna loše završio Kutinjo.

13' Nojer nije baš sjajno intervenisao nakon povratne lopte. Zvezda će imati korner.

8' Toliso je centrirao, Perišić probao glavom, ali još jednom bez problema za Borjana.

3' Solidna prilika za Bajern. Toliso je šutirao sa ivice šesnaesterca, ali Milunović je to blokirao. Pre toga je Bajern lako napravio akciju i Levandovski je imao nekoliko rešenja, to su situacije koje bi valjalo izbegnuti.

2' Kutinjo je probao slabijom levom nogom, ali nije bilo snage u udarcu. Lak posao za Milana Borjana.

21:00 Meč je počeo!

Navijači

D. Volrab

Navijači, Foto: D. Volrab

20:45 Navijači pristižu, utakmica uskoro počinje. Denis Petrović (30) je iz Negotina, ali 29 godina živi u Frankfurtu.

postave na meču Bajerna i Crvene zvezde, Foto: Sofascore printscreen

Bajern Minhen: Nojer - Kimih, Zule, Pavar, Ernandez - Toliso, Tijago - Koman, Kutinjo, Perišić - Levandovski.

Klupa: Ulrajh, Martinez, Kjuzans, Boateng, Dejvis, Gnabri, Miler.

Trener: Niko Kovač

Crvena zvezda: Borjan - Gobeljić, Degenek, Milunović, Žander - Kanjas, Jovančić - Garsija, Marin, Van la Para - Pavkov.

Klupa: Popović, Pankov, Vulić, Boaći, Babić, Petrović, Vukanović.

Trener: Vladan Milojević

Pre 28 godina Dejan Savićević je spustio Bajern na zemlju, i to usred Minhena. Zvezda je pobedila 1:2, onda sa beogradskih 2:2 prošla u finale Kupa šampiona.

Navijač uleteo među Delije u dresu svima znanog, mrskog kluba! Reagovala policija! (FOTO)

AUTOR: Alo.rs / Vladimir Zogović iz Minhena DATUM I VREME: 18.09.2019. 16:10 - 18.09.2019. 16:30 Utakmica Bajern Minhen - Crvena zvezda igra se od 21 sat u Minhenu. Navijač Galatasaraja pravi probleme u Minhenu, Foto: ALO Foto: Vladimir Zogović Iako je zvanično okupljanje navijača Crvene zvezde bilo najavljeno za 16 časova na Marinplacu, okupilo se preko 1.000 "delija".

Fudbaleri Crvene zvezde večeras protiv Bajerna u Minhenu počinju drugu uzastopnu sezonu u Ligi šampiona, sa željom da naprave korak više u odnosu na prethodnu.

Prvi zadatak jedan je od najtežih u evropskom fudbalu, ali ništa nije nemoguće, premda niko ne očekuje da se ponovi 10. april 1991. godine kada je Zvezdina šampionska generacija pokorila Minhen.

Vatrogasci se probijaju kroz navijače Zvezde ne bi li stigli do zapaljenog mesta! (VIDEO)

AUTOR: Alo.rs/Vladimir Zogović ekskluzivno za Alo.rs iz Minhena DATUM I VREME: 18.09.2019. 18:57 Sve je snimljeno. požar u Minhenu, Foto: Youtube/Alo.rs Crvena zvezda gostuje Bajernu u prvom kolu grupne faze grupne faze ovogodišnje Lige šampiona, a navijači su uveliko u Minhenu i tamo polako "osvajaju grad".

"Srećni smo i zadovoljni što smo ovde. Radili smo naporno od početka juna da bismo dosli do cilja, ulaska u Ligu sampiona. Ovo je nesto najlepse što mozete da doživite kao trener, igrač, kao klub. Ako smo neki pritisak imali, bilo ga je u kvalifikacijama, sada ga nema", rekao je Milojević na konferenciji za medije u Minhenu.

Vladan Milojević

EPA-EFE/ANDREJ CUKIC

Vladan Milojević, Foto: EPA-EFE/ANDREJ CUKIC

On je rekao da veoma poštuje slavni nemački tim.

"Nama je od početka bilo nebitno s kim ćemo igrati, imam respekt prema svima koji igraju u LS. Ono sto bi mi trebalo da uradimo je da igramo i uzivamo protiv renomiranog protivnika, koji je pretendent na trofej. Mi sa druge strane prepustamo ulogu favorita svima, ali se nikog ne plasimo. Daćemo maksimum sutra, a videćemo za koliko će to biti dovoljno", poručio je Milojević.

Srpkinja eliminisana sa turnira u Kini

AUTOR: Tanjug, Alo.rs/ I. Dž. DATUM I VREME: 18.09.2019. 19:04 Srpska teniserka Aleksandra Krunić poražena je u osminifinala WTA turnira u Gvangdžuu od Ruskinje Ane Blikove 6:2, 7:5. Aleksandra Krunić, Foto: AP Jason Decrow Blinkova je za manje od sat i po uspela da izađe na kraj na srpskom predstavnicom, koja je samo u drugom setu pružila otpor.

Meč 1. kola B grupe Lige šampiona između Bajerna i Crvene zvezde igra se od 21 sat.