Partizan - Javor
FK Partizan - Miroslav Todorović

Partizan - Javor, Foto: FK Partizan - Miroslav Todorović

Fudbaleri Partizana pobedili su Javor rezultatom 4:0 u okviru trećeg kola Superlige Srbije!

KRAJ UTAKMICE!

85' Umalo 5:0 za Partizan, ali je ispred Ivanovića reagovao Otašević kada se lopta odbila

84' Izlaze iz igre Sadik i Asano, a ulaze Matić i Čović!

76' GOOOOOOOOOOOOOOOOOL TAKUMA ASANO!

Crno-beli su brzo izveli prekid, a Asano se sam pojavio ispred golmana Lazovića. Asano lako postiže pogodak na prazan gol!

67' Mirniji period igre u drugom poluvremenu!

61' Skočio je visoko Sadik, ali nije najbolje zahvatio loptu koja odlazi u gol aut. Delovalo je kao da je skinuo loptu Makiju Banjaku!

55' Brza kontra crno-belih, ali štoper Javora u poslednjem trenutku zaustavlja Stevanovića!

54' Snažan udarac Jevromovića iz slobodnog udarca, ali pravo po sredini gola! Lopta odlazi u korner

47' Proigrao je Suma odličnog Stevanovića koji je probio po levoj strani, ali njegov šut nije bio dovoljno dobar!

DRUGO POLUVREME!

KRAJ PRVOG POLUVREMENA!

42' Smirile su se strasti, Javor ima loptu u nogama.

34' Mogao je Umar Sadik da postigne het-trik u prvom poluvremenu, proigrao ga je sjajno Sejduba Suma, ali je Sadik bio nespreman i propustio veliku šansu, a usput se i povredio golman Lazović

30' Igra se otvoreno u Humskoj!

25' GOOOOOOOOOOOL SUMA!

Sejduba Suma na asistenciju Filipa Stevanovića postiže gol glavom. Partizan vodi 3:0

24' Nova šansa za goste, Otašević je bio najviši u skoku, ali je Popović bio na pravom mestu!

22' Javor se trgnuo! Maričićev udarac je sada završio blizu leve stative.

18' GOOOOOOOOOOOL SADIK!

Prvo je Sejduba Suma šutirao i pogodio stativu, a potom smo videli kiks golmana Javora, Lazovića, kome lopta ispada i Umar Sadik petom šalje loptu u gol za vođstvo crno-belih od 2:0

13' GOOOOOOOOOOOL SADIK!

Dobra kombinacija crno-belih, Suma je uposlio Stevanovića koji je potom centrirao u kazneni prostor, lopta se vratila kod Sume i pukom srećom je lopta stigla do Sadika koji je lako savladao Lazovića!

10' Novi pokušaj Sadika, njegov šut je više izgledao na ubacivanje nego na opasnost!

9' Uzvraća Sadik svojom šansom, ali lopta odlazi preko gola!

7' Prva šansa za Javor! Piščević je pokušao da lobuje Popovića!

6' Bez prilike u Humskoj na početku utakmice!

UTAKMICA JE POČELA!

View this post on Instagram

Počelo, prvi ovakav izlazak na JNA sezone.

A post shared by Pavle Knežević (@pavlekn) on Aug 9, 2020 at 11:35am PDT

Najavljivao je Savo Milošević promene i rezove u njegovom timu posle poraza u Novom Pazaru, a to smo i dobili!

Promenio je u potpunosti poslednju liniju, a debitovaće Banjak!

Maki Banjak

Maki Banjak, Foto: FK Partizan - Miroslav Todorović

Partizan će igrati bez Nathka! Izrealac nije ni u protokolu za ovaj meč!

Utakmica počinje u 20:30 časova!

Dobrodošli na tekstualni prenos utakmice Partizan - Javor na portalu ALO!

Fudbaleri Partizana dočekuju Javor u utakmici 3. kola Linglong Superlige Srbije.

U prošlom kolu su crno-beli razočarali svoje navijače pošto su na gostovanju izgubili od Novog Pazara sa 3:2, a Savo Milošević je i sam priznao da je razmišljao da da ostavku, ali je ona odbijena!

Partizanu u ovom meču ide na ruku i istorija, pošto su slavili na poslednjih 16 od 17 utakmica, a jedanput je bilo nerešeno!

Treće kolo Superlige Srbije

PARTIZAN - JAVOR

Početak utakmice: 09.08.2020 20:30

Stadion: Stadion Partizana

Sudijska trojka: Zoran Široki, Stanojević Goran, Karadžić Miloš i Lukić Lazar (četvrti sudija)