FK Partizan

Partizan Radnički , Foto: FK Partizan

Hvala što ste pratili prenos utakmice Radnički - Partizan na portalu ALO!

KRAJ UTAKMICE!

90' Igra se još četri minuta

87' Smiljanić i Todorovski u klinču! Prošli  bez kartona.

86' Odlično je Miletić izveo slobodan udarac ali je Ristić sjajno intervenisao!

80' Najozbiljnija šansa za Partizan na utakmici, Saša Ilić je fenomenalno uposlio Ivanovića, ali je u šesnaestercu reagovao Crnomarković i otklonio opasnost.

76' Nđaje je debitovao za Partizan, zamenio je Pantića!

74' Saša Ilić ulazi umesto Rikarda

71' Prvi korner za Partizan na utakmici posle koga su dobili i drugi! Ni posle drugog nije bilo ozbiljnije prilike.

68' Ivanović je napao sa desne strane i imao je otvorenog Nikolića na penalu, ali se odlučio na šut koji je završio gol-autu.

52' GOOOOL RANĐELOVIĆ! - Velika greška Miletića koji je dao loptu u noge domaćim igračima, usledila je asistencija ka Ranđeloviću, koji je zatresao mrežu Partizana.

51' Pokušao je Rikardo ali bezuspešno.

Deluje da je Partizan oštećen kod drugog gola Radničkog, pošto je Ranđelović uticao na igru iako nije pipnuo lotpu!

49' GOOOOOOOOOOOOOL GRBIĆ - Bivši igrač crno-belih doneo je prednost svom timu, kontranapad je povukao Grbić, ubacio loptu u šesnaesterac, Ranđelović je bio u ofsajdu, ali je propustio loptu ispred Kljajića i ona je završila u mreži.

POČELO JE DRUGO POLUVREME!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KRAJ POLUVREMENA!

45' GOOOOL STOJANOVIĆ - Smiljanić je u trećem minutu nadoknade vremena napravio faul nad Haskićem na ivici šesnaesterca. Odgovornost je preuzeo Stojanović koji je majstorski plasirao loptu u svoju levu stranu!

42' GOOOOOOOOOOOOOOOL IVANOVIĆ - Konfuziju odbrane Radničkog je najbolje iskoristio Ivanović koji je plasirao loptu u desni ugao gola golmana Ristića.

41' Haskić je odlično uzeo loptu Vuletiću na delu terena Partizana, pa je Marković morao da reaguje faulom. Lopta je išla direktno na gol posle skraćenog kornera ali je Kljajić bio na mestu.

36' Kontra Radničkog je završena faulom nad golmanom Kljajićem, Haskić je previše zakomplikovao ali je pokušao da nađe Grbića.

34' Slobodni udarac za Partizan, koji je izveo Pantić, je prvi šut u okvir gola koji je veoma traljavo bio izveden!

28' Nikolić se našao pred golom Radničkog, ali ga je Đorđević zagradio i onemogućio da Partizan uputi šut

23' Defanzivac Partizana, Mark Valijente, je morao da izađe iz igre, a umesto njega je na teren ušao Svetozar Marković

17' Domaćin je za sada opasniji, uostalom igrači u Radničkog su i stvorili jedinu priliku do sada.

11' Prva ozbiljna šansa na utakmici, Saša Stojanović je loše zahvatio loptu koju je poslao pored desne stative gola Partizana.

4' Prekid je izveo Drinčić, velika se gužva stvorila pred golom Partizana, ali opasnosti nije bilo za Kljajića.

18:30 UTAKMICA JE POČELA!

SASTAVI:

Dobrodošli na prenos fudbalske utakmice Radnički - Partizan na portalu ALO!

Posle trijumfa Čukaričkog protiv Crvene zvezde, crno-belima je opet ugroženo treće mesto, dok bi se Radničkim eventualnom pobedom vratio u trku za prvo mesto.

Nenad Lalatović se odlučio za prilično jaku postavu dok sa druge strane, Savo Milošević je, kao što je i najavio, odlučio da odmori popriličan broj igrača.

Ovo će biti četvrti duel ove dve ekipe ali neće biti i poslednji pošto im preostaje i revanš polufinala Kupa Srbije.

Zimsko pojačanje , Musa Ndžaje, Partizana se konačno oporavilo od povrede - pridošlica iz Norveške je na klupi i čeka svoju šansu da debituje.