Printscrn

Printscrn

Partizan - Šarlroa, Foto: Printscrn

Kraj, uz poslednji sudijski zvižduk Partizan se oprostio od Evrope

121' Još dva minuta igre!
Crno-beli pritiskaju.

120' Stojković u kaznenom Šarlroa!

Ništa od centaršuta. Stojković se vratio u kazne

118' Velika prilika za Partizan

Suma je oduzeo loptu, potom ju je dodao do mladog Stojkovića, ali je njemu blokiran šut. Šteta.

115' Šansa za Partizan
Uroševića je lopta pogodila u glavu i nakon toga je završila u gol-autu. Bio je dobar centaršut, ali ništa od izjednačenja.

114' Sve manje vremena za Partizan
Crno-beli moraju konkretnije da krenu ka golu Belgijanaca.

111' Stojković zamenio Asana
Talentovani fudbaler ušao je umesto Japanca.

108' Gol – Partizan ponovo gubi u Belgiji

Rezai je šutirao odlično iz slobodnog udarca, a lopta je od stative završila iza leđa Stojkovića.

107' Loš start Ostojića
Šarlroa će imati dobru šansu iz slobodnog udarca.

106' Počeo je drugi produžetak

105' Kraj prvog produžetka
Malo fudbala u prvom produžetku.

101' Nikolson glavom pored gola
Fudbaler Šarlroe neprecizno je šutirao glavom.

98' Natha menja Šćekić

97' Partizan se brani u produžetku
Nismo videli mnogo od Partizana u prvom produžetku.

92' Sjajan blok Miljkovića
Sjajna intervencija Miljkovića koji je sprečio udarac u okvir gola Partizana.

91' Ostojić je ušao umesto Vitasa
Počeo je produžetak.

90' Gledaćemo produžetke
Samo minut nadoknade.

88' Sjajan start Miljkovića
Natho je izgubio loptu na svojoj polovini. Lopta je išla ka Falu ispred kojeg je reagovao Miljković. Da nije, bila bi to stopostotna šansa za domaćina.

87' Prilika za Šarlrou
Desoleil je šutirao glavom pored stative. Da je bio malo precizniji Stojković ne bi imao šansu jer je loše procenio let lopte.

85' Odlična šansa za Sumu

Prvo je Natho želeo da pronađe Sadika, ali je lopta završila iza njegovih leđa. Nastavljen je napad Partizana, Marković je pronašao Sumu, a ovaj je šutirao snažno preko gola.

83' Loš centaršut Uroševića
Natho je poslao dobru loptu u kazneni. Ona je na drugoj stativi završila kod Uroševića, ali je levi bek loše centrirao.

82' Prekršaj nad Sadikom
Mogla bi ovo da bude dobra šansa za Partizan.

79' Šansa za Belgijance
Busi je dobro prošao po desnoj strani, ali je poslao nešto između šuta i centaršuta i lopta je završila pored stative.

76' Kontra Partizana, Peneto ispred Sadika

Suma je sjajno poveo kontru Partizana, poslao je dobru loptu ka Sadiku, ali je on zamalo zakasnio, tačnije golman Šarlroa je bio brži.

75' Šteta, Suma šutirao pored gola
Dobra akcija Partizana, Suma je bio u dobroj šansi. Nešto slabije je zahvatio loptu i ona je otišla pored leve stative.

67' Solidan pokušaj Sume
Sejduba je šutirao iz prve, a Peneto je uz manje problema uspeo da iskontroliše loptu.

61' Mnogo bolja igra Partizana u drugom poluvremenu
Sejduba Suma uneo je živost u ekipu Partizana. Crno-beli igraju bolje i zasluženo su došli do izjednačenja.

58' Jako dodavanje za Asana

Sadik je nešto jače dodao loptu do Japanca, te on nije uspeo da dođe do nje pre golmana.

53' GOOOOOOL! Suma za 1:1!

Asano je poslao dobru loptu u kazneni prostor Šarlroe, Suma je bio sâm i snažnim udarcem savladao je Penetoa.

50' Dobar potez Sume

Suma, koji je ušao na poluvremenu, dobro je reagovao u kaznenom Šarlroe, potom je uputio udarac koji je Vilems blokirao.

Partizan ima prvi napad na startu drugog poluvremena.

Umesto Filipa Stevanovića, na terenu je Suma

Počelo je drugo poluvreme

45' Gotovo prvo poluvreme u kome sudija nije ni minut produžio igru

44' Dobra zamisao Asana, Peneto reagovao ispred Sadika

Oba tima igraju slabo, međutim Šarlroa je posle prekida uspeo da dođe do gola i zahvaljujući njemu vodi.

38' Loš šut Asana

Pokušao je Japanac da iz prve savlada golmana Šarlra, međutim to je učinio loše i lopta je završila preko prečke.

35' Partizan pokušava
Trude se crno-beli, ali za sada su im napadi jalovi. Šarlroa je prepustio Partizanu inicijativu koji uglavnom dugim loptama na Sadika pokušava da dođe do izjednačenja.

27' Šarlroa dobro stoji
Belgijanci su veoma disciplinovana ekipa i za sada sve situacije rutinski rešavaju. Partizan pokušava, međutim za skoro pola sata igre nisu uspeli da stvore šansu.

21' Neprecizan šut Vitasa

Štoper Partizana šutirao je glavom preko prečke.

20' Asano u poslednjem trenutku sprečen
Japanac je dobro primio loptu, ali je Desoleil uspeo da reaguje i izbaci loptu.

16' Crno-beli za sada bez šanseU uvodnim minutima utakmice Partizan nije uspeo da stvori šansu. Šarlroa igra presing, te crno-beli teško dolaze do svoje igre.

11' Asano srušen u kaznenom, bez penala

Bilo je kontakta, a arbitar je prosudio da nije bilo elemenata za penal.10' Gol – Partizan gubi u Belgiji

10' Gol – Partizan gubi u Belgiji

Stojković je uspeo da odbrani prvi šut, ali posle odbitka lopta je došla do kapitena Desoleila.

On je šutirao snažno i Stojković nije mogao da odbrani šut.

8' Loš centaršut Miljkovića
Obećavao je napad Partizana, međutim desni bek crno-belih poslao je neupotrebljivu loptu.

7' Prva šansa za Belgijance

Dobar centaršut koji Fal nije uspeo da iskoristi. Senegalac je šutirao pored gola.

6' Marković se nije snašao
Bio je neoprezan krilni napadač Partizana, te mu je oduzeta lopta na nekih 18 metara od gola.

4' Domaćin ima više loptu u nogama
Za sada Šarlroa ima više loptu u nogama.

Prvi napad imaju igrači Šarlroa.

Sudija je označio početak meča.

Sastav Partizana

Fk Partizan

Sastav Partizana, Foto: Fk Partizan

Igra se jedan meč i pobednik ovog duela u plej-ofu za plasman u grupnu fazu Lige Evrope igraće protiv poljskog Leha.

Šarlroa je na furiozan način otvorio sezonu, te iz prvih šest mečeva ima isto toliko bodova, uz gol razliku 12:2.

Od starta prvenstva pobedili su Briž, Ostende, Leuven, Antverp, Varegem i Beršot, pa samim tim kao favoriti dočekuju crno-bele.

Partizan će imati svoje šanse u Belgiji, u dobrom raspoloženju dočekuju meč i daleko od toga da se neće pitati protiv prvog tima Belgije.

Stadion: Stadion Šarlroa. Sudija: B. Maden (Škotska)

Šarlroa: Peneto – Fal, Busi, Vilems, Desoleil, Kajembe – Ilamaharitra, Moroika, Golizadeh – Nikolson, Kaveh.

Partizan: Stojković – Urošević, Banjak, Vitas, Miljković – Natho, Zdjelar – Stevanović, Marković, Asano – Sadik.