Alo/M.Metlaš
Partizan

Partizan, Foto: Alo/M.Metlaš

Kraj. Rad - Partizan 0:3.

82' Neviđena šansa za Đorđa Ivanovića. Neverovatno je šta je napadač Partizana promašio.

71' GOOOOL! Rikardo još jednom. Najbolji pojedinac meča. Prethodno je Valijente sjajno šutirao, Marković je samo skrenuo put lopte do Rikarda.

55' Nastavlja Rikardo da preti domaćima, koji kao da su ponovo saterani u ćošak. Zakarić i dalje deluje vrlo ofanzivno.

48' Rikardo je krenuo u nastavku jako ofanzivno, dobra šansa, Marković na mestu.

Poluvreme. Partizan je na vreme "slomio" rivala, ostaje nam da vidimo kako će ići u drugom poluvremenu.

31' Tričković šutira iskosa u Kljajića. Miletić je prethodno loše procenio let lopte. Dobra prilika za Rad.

25' Prvo Kosović, potom i Ivanović maše. Istakao se Marković, golman Rada. U oba navrata kreator akcije - Zakarić. Njegovo najbolje izdanje otkako je došao u klub.

18' "Građevinari" lakše dišu, oslobodili su se naleta crno-belih. Hoće li imati snage i umeća da se i rezultatski vrate u utakmicu?

10' GOOOOL! Kakav start crno-belih, da li je ovo najava prolećne rapsodije? Miletić pogađa posle centaršuta Zakarića.

5' GOOOOL! Rikardo je načeo "građevinare", Partizan deluje vrlo odvažno danas u ofanzivi.

17:00 Počela je utakmica na Banjici. Pred sam početak meča, na treningu se povredio golman Stojković. Menja ga Kljajić.

Partizan

Alo/V. Zogović

Rad - Partizan, Foto: Alo/V. Zogović

16:30 SASTAVI:

Rad: D. Marković, M. Marković, Perendija, Šipčić, Ignjatijević, Petrović, Tričković, Lutovac, Mladenović, Busnić, Jović.

Partizan: Stojković, N. R. Miletić, Marković, Valijente, Urošević, Zdjelar, Kosović, Zakarić, Pantić, Ivanović, Rikardo.

16:10 TUČA! Navijači su se tokom dana sukobili, na snimcima je teško utvrditi da li se radi o sukobu dve navijačke frakcije "grobara" ili "grobara" i navijača Rada. Biće da je ovo prvo.

Treba reći da je snimak tuče osvanuo na nekoliko navijačkih portala, pa je iznenada uklonjen.

Dobar dan i dobrodošli na tekstualni prenos utakmice Rad - Partizan na portalu Alo!

Partizan

Fudbaleri Partizana danas gostuju na Banjici u nadi da će kako-tako održati rezultatski priključak sa Crvenom zvezdom, pa i Radničkim.

Ne igra Partizan lepo ove sezone, naprotiv, ali beleži solidne rezultate, naravno ne onakve kakve su navijači očekivali.

S druge strane, njihova odbrana je najbolja u Superligi, pa i tu treba tražiti pozitivne strane polu-sezone. Ipak, najavljena je potpuna rekonstrukcija tima tokom zime.