Molde - Partizan, plej-of Lige Evrope
FK Partizan, Miroslav Todorović

Molde - Partizan, plej-of Lige Evrope, Foto: FK Partizan, Miroslav Todorović

KRAJ UTAKMICE!! Partizan je u Ligi Evrope!!!

88' Asano dao gol,koji je poništen zbog ofsajda!

85' Stojković spasava Partizan. Opasan napad Moldea, golman crno-belih ne da lopti u mrežu.

80' GOOOOOOOOL 1:1! Diže se Partizan iz pepela, Tošić centrira iz kornera, Miletić je najviši i evo ga!! Gol koji može da bude vredan prolaska uLigu Evrope! Svaka čast Nemanja!

72' GOOOOOOOOL 1:0! Ne valja, ovo ne valja ništa! Molde bez ideje, bez neke konkretne akcije, ma šanse stiže do vođstva.

Asano igrao rukom na oko 20 metara od gola. Slobodan udarac i centaršut. Lopta je zakačila nekoga u zidu i skrenula loptu do Džejmsa koji trese mrežu.

Molde sada ima rezultat za Ligu Evrope.

68' Strašna šansa za Partizan. Akcija Tošića i Zdjelara, Urošević je bio sam na levoj strani, ali nije ni centrirao ni šutirao.

58' Urošević do Miletića, šut iskosa bez opasnosti po gol Norvežana...

51' Ejkrem je ubedljivo najopsaniji u norveškom timu! Ovo je bilo zamalo! Šutirao je sa otprilike vrha šesnaesterca ,lopta je srećom otišla pored gola.

47' Opasan napad Moldea, interveniše Ostojić

46' Počelo drugo poluvreme

25' Malo je nedostajalo da ovo bude opasna šansa za Molde, ali Ejkrem je pogrešio u pasu

20' Miran period igre na Aker stadionu.

10' Partizan odličan na startu utakmice,sad Zdjelar ima odličnu priliku, ponovo brani čuvar mreže norveškog tima, koji je trenutno najzaposleniji na terenu.

5' Asano do Tošića, on šutira sa desetak metara. Golman Moldea na nivou.

1' Utakmica je počela, na stadionu je oko 6.000 navijača

* Milošević je izveo očekivani tim, a raduje što je u startnoj postavi Bojan Ostojić, koji je prethodnih dana imao problema s povredom. Napad predvodi Umar Sadik, a iza njega će biti Tošić, Suma i Asano.

Molde - Partizan postave

printscreen

Molde - Partizan postave, Foto: printscreen

* Treneri i jednog i drugog tima odredili su sastave.

Kvalifikacije za Ligu Evrope, plej-of:

Molde – Partizan (1:2)

Stadion: Aker

Sudija: R. Buke (Francuska)

Molde: Graninks – Gabrijelsen, Haraldsejd, Foren, Haugen – Husein, Aursnes Hestad, Ejkrem – Boli, Džejms.

Partizan: Stojković – N.R. Miletić, Pavlović, Ostojić, Urošević – Zdjelar Šćekić – Tošić, Suma, Asano – Sadik.

* Trener Partizana Savo Milošević ovako je najavio meč:

"Idemo s velikom ambicijom i željom da popravimo ono što smo malo zabrljali u Beogradu. Biće jako teško, ali nije ni normalno da bude lako na ovom nivou takmičenja. Biće neophodno da sve vreme držimo koncentraciju ako želimo da prođemo", rekao je Milošević.

Fudbaleri Partizana večeras (19) protiv Moldea u Norveškoj igraju revanš meč plej ofa za Ligu Evrope. U prvom meču u Beogradu bilo je 2:1 za srpskog predstavnika.