Radnik - Partizan
FK Partizan

FK Partizan

Radnik - Partizan, Foto: FK Partizan

Kraj meča! Fudbaleri Partizana plasirali su se u polufinale Kupa Srbije rezultatom 2:1. Sva tri gola su postignuta u 18-minutnoj nadoknadi prvog poluvremena, Asano je pogodio dva puta, a rezultat smanjio Bogdan Stamenković.

92' Zamalo izjednačenje! Autogol je visio u vazduhu, slučajno je jedan igrač Partizana loptu poslao pod sopstvenu prečku, ali je dobro intervenisao Stojković.

85' Vitas pogađa prečku. Mogao je Partizan da reši pitanje polufinaliste.

79' Sadik se našao u sjajnoj šansi, ali se spetljao i upropastio sve.

69' Marković je morao brže da reaguje, imao je priliku da udarcem reši meč, međutim odabrao je da primi loptu. Gol je bio prazan, ali reakcija prespora.

67' Asano je plasirao sa ivice kaznenog, ali opet je siguran Vasiljević. Imao je više sličnih intervencija, uvek bio uspešan i uglavnom su to bili korneri.

57' Nekoliko opasnih napada Radnika, ali uspeva nekako sve to da reši odbrana Partizana.

55' Velika šansa za Asana, ali je šutirao tik pored stative.

Počelo je drugo poluvreme.

Četvrtfinale Kupa Srbije između Radnika i Partizana

FK Partizan

Četvrtfinale Kupa Srbije između Radnika i Partizana, Foto: FK Partizan

Kraj prvog poluvremena. Fudbaleri Partizana vode 1:2 protiv Radnika iz Surdulice posle prvih 45 minuta, iza kojih je sledila i nadoknada vremena od 18 minuta zbog prekida.

45+17' GOOOOOOOOOOL! Bogdan Stamenković vraća Radnik u igru. Iskoristio je odbitak nakon odbrane Stojkovića, generalno su nespretni bili igrači crno-belih i Stamenković to koristi. Rezultat je 1:2.

45+15' GOOOOOOOOOOL! Opet Asano! Velika gužva u šesnaest, nije uspeo Sadik, ali Takuma Asano pogađa nebranjenu mrežu. Podsetimo, igra se 15. minut nadoknade prvog poluvremena.

45+8' Sjajno se okrenuo Sadik i gađao iskosa po golu, ali dobro postavljen golman Radnika.

45+1' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Kakva asistencija Bibarsa Natha, majstorijom je razbio na komade odbranu domaćih i lopta je stigla do Asana koji nije imao težak posao i pogodio pored nemoćnog Vasiljevića.

45' Sudija je proglasio 18 minuta nadoknade.

38' Natho je opalio sa ivice kaznenog, išla je lopta u ugao, ali dobra intervencija Vasiljevića.

33' Radnik uzvraća vatru, u ovim trenucima su imali nekoliko prekida koji su mogli da budu opasni, ali odbranili su se crno-beli.

24' Strahinja Pavlović je probao sa distance. Brani golman domaćih.

Meč je nastavljen.

FK Partizan

17:50 Sada je transparent skinut. Verovatno ćemo uskoro gledati nastavak meča.

Savo Milošević se sa svojim pomoćnikom vraća ka klupi. Fudbaleri su pored terena, i dalje se čeka odluka oko nastavka.

12' Sudija povlači igrače sa terena!

9' Prvi minuti ne donose kvalitetan fudbal, već dva prekida imamo. Navijači Partizana doneli su sličan transparent kao na meču protiv Mladosti, tako da je to razlog druge pauze.

17:30 Meč je počeo!

Stadion: FK Radnik

Sudija: Srđan Jovanović

Postave:

Sofascore printscreen

Radnik - Partizan, Foto: Sofascore printscreen

Beogradski Partizan traži prolaz u polufinale Kupa Srbije na gostovanju protiv Radnika iz Surdulice.

Četa Sava Miloševića je dobro počela nastavak sezone pobedivši Mladost iz Lučana 4:1 i u dobrom raspoloženju dočekuju meč s Radnikom.

Surduličani su odigrali nerešeno 1:1 protiv Proletera u prvom kolu posle dvomesečne pauze.

Partizan i Radnik odigrali su dva meča ove sezone i u oba je slavila ekipa Sava Miloševića. U Beogradu je bilo 3:0, dok je u Surdulici rezultat glasio 2:1 za crno-bele.