Partizan
Printskrin: FK Partizan/M. Todor
Partizan

Partizan slavi golove u Niksicu, Foto: Printskrin: FK Partizan/M. Todor

90+7' GOOOOL! Savković iz jedanaesterca za remi na "Karađorđu" između Spartaka i Kolerejna.

85' GOOOOL! Ponovo Haskić, 4:0 za Radnički.

Kraj. Rudar - Partizan 0:3. U Novom Sadu polovinom drugog poluvremena i dalje 1:0 za Irce, u Nišu Radnički ima 2:0 protiv Gzire.

55' GOOOOL! 3:0 u Nišu, Mrkić.

53' GOOOOL! Radnički je poveo sa 2:0 u Nišu protiv predstavnika s Malte. Strelac Haskić.

72' Opao je ritam utakmice u Nikšiću, Partizan je zadovoljan ubedljivim vođstvom dok Rudar ne pronalazi način da se približi Stojkoviću. Poluvreme u Novom Sadu, Kolerejn vodi protiv Spartaka sa 1:0.

57' GOOOOL! U strelce se upisao i Rikardo Gomeš. Prvenac novog napadača Partizana.

51' GOOOOL! Šehović asistira, Sejduba Suma pogađa, Partizan u Nikšiću vodi sa 2:0.

14' GOOOOL! Erupcija oduševljenja na Čairu - Radnički je došao do vođstva protiv Gzire sa Malte. Strelac Pankov.

24' GOOOOL! Irski predstavnik u kvalifikacijama, Kolerejn došao je do prednosti u Novom Sadu protiv Spartaka. Strelac Mekoli.

44' GOOOOL! Partizan je poveo u Nikšiću golom Jevtovića iz jedanaesterca. Prethodno je oboren Nemanja Nikolić.

40' Najveća šansa za Partizan - Šehović je lepo primio loptu, okrenuo čuvara, šutirao, ali je Radović dobro branio gol Rudara. Potom je pokušao i Rikardo, ali šutira pored gola.

28' Rikardo se lepo ubacio po desnoj strani, dobio odličan pas od Šehovića ali je šutirao "nebu pod oblake".

24' Teške su noge obema ekipama, šansi ni za lek...

11' Prva šansa za Partizan da ugrozi gol Rudara. Lopta posle slobodnog udarca ne dolazi do Nikolića. Prilično "mrtva" atmosfera na stadionu, koju pomalo dižu "grobari".

3' Rudar je hrabro otvorio meč, sa dva solidna napada.

FK Partizan

FK Partizan

FK Partizan, Foto: FK Partizan

Dobro veče i dobrodošli na tekstualni prenos utakmice Rudar - Partizan na portalu Alo!

Partizan će sa petoricom novajlija u prvoj postavi pokušati da u Nikšiću dođe do trijumfa za miran revanš.

Evo i sastava:

Rudar: Radović, Pešukić, Mitrović, Živković, Sekulić, Kuč, Sopo, Golubović, Zečević, Bošnjak, Đalović.

Partizan: Stojković, Enake, Valijente, Marković, Šehović, Zdjelar, Jevtović, Pantić, Suma, Nikolić, Gomeš.