Partizan
Alo Vladimir Milosevic
Partizan

Partizan je poražen od ekipe Mladosti iz Lučana u okviru 12. kola Superlige Srbije. Jedini gol na meču viđen je u 77. minutu kada se Lazar Jovanović sjajno snašao u petercu crno-belih i matirao golmana Stevanovića.

Partizan je ovim porazom ostao sedam poena iza lidera Crvene zvezde, dok je Mladost pobedom došla na osmo mesto.

KRAJ

90+6' Slobodni udarac za crno-bele izveo je Tošić tako što je šutirao direktno u gol, ali je sigruno intervenisao golman domaćina.

90' Sudija je produžio utakmicu za čak 7 minuta.

86' Đorđe Ivanović imao je sjajnu šansu sa leve strane iskosa, ali je pogodio spolji deo mreže!

85' Centrirao je Zoran Tošić, ali su igrači Mladosti dobro postavljeni.

82' Sadik je napustio igru, umesto njega na terenu je Đorđe Ivanović. I trener Mladosti vrši izmenu, umesto Vladimira Radivojevića, na terenu je Uroš Sinđić.

79' Golman Mladosti Zlatko zečević opet se istakao. Sadik se izborio za loptu u visini kaznenog prostora, odmah je šutirao po zemlji, lopta je završila u naručju gollmana Lučanaca.

77' Goooooooooooool!! Vodi Mladost! Strelac pogotka je Lazar Jovanović koji se dobro snašao u petercu Partizana i doveo domaćina u vođstvo!

72' Još jedna izmena u timu Partizana. Meč je završen za Asana, u igri je mladi Lakčević.

65' Kolosalna šansa za crno-bele! Sadik je sve sam lepo iskreirao, ali kada je trebaloda uputi lagan završni udarac, apsolutno je podbacio!

62' Sejduba Suma ulazi u igru umest oSaše Zdjelara, Natho će se povući na mesto zadnjeg veznog.

54' Nastavljen je meč u Lučanima. Domaćin je odbranio još jedan korner. Najviši u skoku je bio Zečević i intervenisao ispred Sadika.

51' Zoran Tošić izveo je slobodan uradac sa 30 metara razdaljine, ali šutirao je po sredini gola što je predstavljalo veliku muku za golmana Mladosti

48' Dugo je trajao napad Partizana. Mirisalo je na opasnost, na kraju je korner pokupio Zečević.

45' Počelo je 2. poluvreme.

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

45' Kraj prvog poluvremena. Rivali posle skromnih 45 minuta igre odlaze na odmor mirnih mreža

41' Drugi korner za Partizan na utakmici nije doneo promenu rezultata.

39' Korner za Mladost doneo je gužvu pred golom Stevanovića, ali je Partizan lako otklonio opasnost posle udarca iz ugla.

34' Natho je gađao pored gola. Novi neprecizan pokušaj crno-belih.

28' Posle prekršaja Uroševića Mladost je zapretila iz prekida. Udarac Eliomara zaustavili su bez mnogo muke štoperi crno-belih.

23' Miletić je loptom u prostor proigrao Sadika koji nije na vreme stigao do lopte pa je došlo do sudara Zečivića i napadača Beograđana. Posle kratke pauze zbog ukazivanja pomoći dvojici igrača utakmica je nastavljena.

Zvezdaš sam, ali je i mene sramota - Glumac besan zbog penala za Zvezdu, nije mogao više da ćuti

AUTOR: Alo.rs/ I.Dž. DATUM I VREME: 19.10.2019. 12:36 - 19.10.2019. 12:52 Crvena zvezda je sinoć savladala Rad rezultatom 3:1, a ponovo su u prvom planu bile pojedine sudijske odluke. Aleksandar Radojičić, Viktor Savić i Miloš Degenek, Foto: Alo Vladimir Markovic Najviše prašine podigao je penal za crveno-bele pri rezultatu 1:0.

20' Polukontru Partizana završio je Sadik udarcem sa oko deset metara. Napadač je gađao pravo u golmana Mladosti.

17' Tošić je oprobao udarac iz daljine, ali nije pogodio okvir gola.

16' Tim Sava Miloševića ima inicijativu, ali još uvek nije konkretnije zapretio Zečeviću.

15' Žuti karton za Lazara Jovanovića.

8' Nova pretnja crno-belih posle prekida. Zdjelar je loše šutirao na dodavanje Natha.

4' Prvi korner za Partizan. Natho je izveo udarac iz ugla, ali su igrači Mladosti dobro reagovali.

1' Utakmica je počela, partizan ima prvi napad.

Sudija: Novak Simović.

Mladost (4-2-3-1): Zečević – Andrić, I. Milošević, Šatara, Leković – B. Milošević, Jovanović – Pavlović, Eliomar, Radivojević – Odita.

Trener: Goran Stanić.

Partizan (4-2-3-1): Stevanović– Miletić, Ostojić, Pavlović, Urošević – Zdjelar, Šćekić – Tošić, Natho, Asano – Sadik.

Trener: Savo Milošević.

Partizan u Lučane stiže sa pobedničkim ambicijama, ali bez kapitena Vladimira Stojkovića koji zbog povrede propušta susret protiv Mladosti.

U odsustvu prvog golmana šansu je dobio Stevanović, a kapitensku traku je preuzeo Tošić.

Mladost, sa druge strane, želi da nastavi da niže bodove i poveća bodovni saldo koji trenutno iznosi 12 poena.

Bonus video: Ljubiša Tumbaković pred meč "orlova" u Litvaniji