Bibras Natho
FK Partizan

FK Partizan

Bibras Natho, Foto: FK Partizan

Fudbaleri Partizana pobedili su Radnik u okviru 22. kola Superlige Srbije rezultatom 3:0! Sjajno su igrali crno-beli, a sva tri gola su postigli iz prekida! Prvo je Tošić maestralno načeo mrežu gostiju, potom je Sadik iz penala duplirao vođstvo, a onda je Natho odličnim udarcem stavio tačku na meč. Sve golove možete pogledati u toku meča!

Partizan se vratio na drugo mesto i sada zaostaje 11 bodova za vodećom Zvezdom!

KRAJ UTAKMICE!

88' Odličan pokušaj Pavlovića, Vasiljević siguran na golu!

85' Propuštena zšansa za Partizan da postigne četvrti gol na meču!

79' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL NATHO! Majstorija Natha iz slobodnog udarca!

73' Poništen gol Radniku zbog ofsajda za 2:1, Georgijev je uhvaćen u ofsajd poziciji, baš kao i Umaru Sadiku u prvom poluvremena

67' GOOOOOOL NATHO! Oboren je Sadik, Izrealac je preuzeo na sebe odgovornost,

61' Komplikuje Sadik bez razloga, propuštena šansa za duplu prednost!

55' Još ofanzivnije je krenuo Partizan u drugom poluvremenu, nekoliko odličnih napada zaređali su crno-beli, Tošić je probao da uposli Sadika, ali je odbrana Radnika odlično reagovala!

53' Asana menja Stevanović zbog povrede!

DRUGO POLUVREME!

KRAJ PRVOG POLUVREMENA!

45' PONIŠTEN GOL SADIKA! U dubokom ofsajdu je ostao napadač crno-belih u momentu kada mu je Takuma Asano poslao loptu, pa je njegov pogodak opravdano poništen

37' GOOOOOOOOOL TOŠIĆ! Maestralan pogodak Zorana iz slobodnog udarca!

37' Oboren je Zoran Tošić posle driblinga, Partizan ima slobodan udarac malo izvan kaznenog prostora

22' Atraktivni potez Zorana Tošića, makazicama je pokušao da ugrozi gol Spartaka

20' Povredio se kapiten Radnika - Stevanović Dušan

18'  Dugačak napad Partizana, posle kog je Umar Sadik šutirao, ali njegov udarac je bio izblokiran pa je domaći tim dobio korner. Posle kornera je Umar Sadik bio u prilici, ali je bio neprecizan i ostaje 0:0

11' Već u sledećem napadu je Takuma Asano imao priliku za postizanje gola, odlično ga je uposlio Sadik, a golman Vasiljević je taj pokušaj izbacio u korner

10' Radnik umalo do gola! Georgijev je naleteo na odbitak, ali je njegov udarac završio pored gola

5' Start Dušana Stevanovića u šesnastercu Radnika, Natho je odlično uposlio Tošića, a deluje da je Stevanović kasnio sa uklizavanjem! Bojan Nikolić se nije oglasio!

Sudija: Bojan Nikolić

PARTIZAN: Stojković, Pavlović, Natho, Tošić, Sadik, Takuma, Šćekić, Suma, Ostojić, Urošević, Miletić

Trener: Savo Milošević

RADNIK: Vasiljević, Kostić, Georgiev, Stevanović, Đorđević, Kričak, Stojanović, Jović, Mitošević, Tomič, Pavlov

Trener: Simo Krunić

Fudbaleri Partizana u okviru 22. kola Superlige dočekuju Radnik! Ovo je prva utakmica crno-belih u prolećnom delu sezone koji zaostaju 14 bodova za vodećom Crvenom zvezdom koja ima utakmicu više!

Trener crno-belih, Savo Milošević je izjavio da se ne predaje bez borbe:

"Veliko nestrpljenje vlada u ekipi pred nastavak prvenstva. Verujem da smo se dobro spremili, imamo velika očekivanja, neće biti lako, pogotovo što nam nedostaje takmičarskog ritma, a protivnici će biti maksimalno motivisani. Probaćemo da sve utakmice, počev od sutrašnje, odigramo u što boljem ritmu, koliko nam to fizičko stanje dozvoljava! Ne opterećujemo razlikom i stanjem na tabeli... Dužni smo da pružimo maksimum i ne odustanemo od borbe. Istovremeno, dužni smo da podignemo igru na viši nivo. Verujem da to možemo, jer smo sačuvali tim od jesenas, što je retkost u našem fudbalu. Ekipa se poznaje. Nadam se da ćemo neke stvari lakše raditi tokom proleća. Na utakmicama na kojima je tokom priprema prva ekipa igrala 45 ili 60 minuta, u nekim segmentima izgledali smo brže, međutim, jedno su pripreme, sad to valja prebaciti na takmičenje, što je suština fudbala, transfer sa treninga na takmičanje. Probaćemo da pobedimo što veći broj utakmica, a kroz takmičenje ćemo videti da li ćemo ući u šansu da se borimo za titulu"