Dušan Tadić, Ajaks - Valensija
EPA/Olaf Kraak

Dušan Tadić, Ajaks - Valensija, Foto: EPA/Olaf Kraak

90' Inter je izgubio kada je morao da pobedi. Barselona je bila bolja 1:2 i time lansirala Borusiju u osminu finala.

90' Gotovo i u Lionu. Završeno je 2:2, oba tima prolaze grupu.

90' Čelsi pobeđuje Lil rezultatom 2:1. Čelsi i Valensija su učesnici osmine finala Lige šampiona.

90' Borusija je savladala Spartu 2:1. Rezultat koji je dovoljan Nemcima za prolaz.

90' Završeno je i u Lisabonu. Benfika je savladala Zenit 3:0 i zauzela treće mesto u grupi. Lajpcig i Lion idu dalje.

90' Kraj meča u Amsterdamu. Tadićev Ajaks je izgubio 0:1 i neće igrati Ligu šampiona na proleće.

86' Milano: POGAĐA BARSELONA! Fati postaje najmlađi strelac u istoriji Lige šampiona! Sa 20-ak metara je pogodio gol Handanovića hirurškom preciznošću. Ovo je na nivou tragedije za tim iz Milana.

82' Lion: IZJEDNAČENJE LIONA! Memfis Depaj donosi nerešen rezultat nakon što je Lajpcig vodio 0:2. Sada ovaj remi odgovara i jednima i drugima.

80' Lisabon: AUTOGOL! Azmun je nespretno poslao loptu u svoju mrežu, Benfika vodi 3:0.

78' London: GOL NA STAMFORDU! Bivši fudbaler Čelsija Loik Remi postiže fantastičan pogodak. O prečku se odbila lopta koju je uputio i završila u mreži. 1:2!

61' Dortmund: BORUSIJA POSTIŽE ŽELJENI GOL! Brant iz mrtvog ugla vraća prednost Nemcima, sada je sve na Interu - moraju da pobede Barsu.

58' Lisabon: BENFIKA DUPLIRA PREDNOST! Pici je precizan sa penala, 2:0 za lisabonskog velikana. Santos je dobio drugi žuti karton, Zenit sada ima igrača manje.

50' Lion: LION SMANJUJE! Auar postiže golčinu, fenomenalno je plasirao loptu u suprotan ugao gola Lajpciga. Sve više se komplikuje situacija u ovoj grupi, ako ovako ostane po sedam bodova imaće Zenit, Benfika i Lion.

47' Lisabon: BENFIKA NAJZAD DAJE GOL! Servi posle lepe akcije postiže lak pogodak i dovodi Portugalce u prednost.

Prvo poluvreme je završeno.

44' Milano: JOŠ BOLJE VESTI ZA INTEROVE NAVIJAČE! Lukaku postiže pogodak. Ako ovako ostane, Inter ide u osminu finala!

44' Dortmund: SLAVIJA STIŽE DO IZJEDNAČENJA! Sousek je prevario odbranu, ubacio se na vreme i to je 1:1.

35' London: ČELSI UDVOSTRUČIO! Cezar Aspilikueta najviši posle kornera, pogađa glavom za 2:0.

33' Lion: DRUGI PENAL I DRUGI GOL! Lajpcig vodi 0:2, ovog puta je sa 11 metara pogodio Verner.

24' Milano: ŠOK NA MEACI! BARSELONA VODI! Loša reakcija odbrane "Neroazura", Perez je iskoristio odbitak posle slabe intervencije Godina. Inter mora da preokrene ukoliko želi prolaz.

24' Amsterdam: AJAKS GUBI! VALENSIJA POSTIŽE GOL! Rodrigo se snašao i matirao golmana domaćih. Ako ostanu ovakvi rezultati, Ajaks ispada.

19' London: I ČELSI POSTIŽE POGODAK! Tami Abraham petom koristi proigravanje Vilijana. Ukoliko pobedi, Čelsi sigurno prolazi grupu.

10' Dortmund: BORUSIJA VODI! Loše vesti za Inter, Džejdon Sančo donosi prednost Nemcima. Asistirao mu je Marko Rojs, nije Englez imao težak posao.

9' Lion: GOL ZA LAJPCIG! Gosti vode 0:1, gol sa penala je postigao Forsberg.

21:00 Mečevi počinju!

Uzbudljivo veče u Ligi šampiona, od 21 čas se u tri grupe utvrđuje konačan poredak nakon prve faze.