FK Partizan

FK Partizan

FK Partizan, Foto: FK Partizan

Hvala što ste pratili tekstualni prenos meča Inđija - Partizan na portalu Alo!

Fudbaleri Partizana savladali su Inđiju u uvodnom kolu Superlige Srbije. Jedini strelac bio je Zoran Tošić u 27. minutu.

Kraj utakmice!

95' Vladimir Stojković leži na travi, deluje da ima problema s leđima. Ipak, nastaviće meč.

90' Igraće se sedam minuta nadoknade. Naravno, uzrok tome je pre svega prekid početkom drugog poluvremena.

90' Još jedan udarac sa distance domaćih. Procenio je Stojković da nema potrebe za intervencijom, Inđija ostaje bez šuta u okvir gola.

Tošić, Suma

FK Partizan

Tošić, Suma, Foto: FK Partizan

84' Suma izlazi i aplauzima je ispraćen. Umesto njega ulazi Milan Smiljanić.

78' Crveni karton za Partizan! Đorđe Ivanović je već imao žuti, a sada zbog grubog starta u protivničkom šesnaestercu potpuno bez razloga dobija isključenje. Crno-beli će sigurno dvadesetak minuta igrati sa čovekom manje.

75' Najbolja prilika za domaće, i to za rezervistu Mihajla Banjca. Šutirao je sa desetak metara iskosa, Stojković nije imao posla.

72' Sadik je imao solidnu partiju koju ipak nije uspeo da kruniše pogotkom. Sada izlazi iz igre, umesto njega Ožegović.

Umar Sadik

FK Partizan

Umar Sadik, Foto: FK Partizan

70' Nižu se šanse za Partizan, ali navalni igrači crno-belih nijednu nisu uspeli da iskoriste. Najbolju je propustio Miletić.

60' Solidna prilika za Sadika. Sam je sebi stvorio prostor, ali njegov udarac nije bio dovoljno jak i precizan, pa je golman Inđije uspeo da interveniše.

57' Transparent je spušten. Sada su ispunjeni svi uslovi da se meč nastavi. To se i dogodilo.

55' Sada Vladimir Stojković kao kapiten ide do navijača da ih zamoli da sklone transparent.

50' Sudija poziva fudbalere kod klupe. Jedan transparent je sporan. Prema pravilima bi trebalo da ih pošalje u svlačionicu što je i uradio, mada većina njih je zasad još uvek kod terena.

49' Solidna šansa za Sadika, ali je pucao pored leve stative. Lepo ga je uposlio Zdjelar.

Drugo poluvreme je počelo.

Savo Milošević

FK Partizan

Savo Milošević, Foto: FK Partizan

Kraj prvog poluvremena. Partizan vodi pogotkom Zorana Tošića u 27. minutu.

42' Opet ogromna, ogromna šansa za Tošića! Vrhunska odbrana golmana domaćih, mada je i jedan igrač u bloku zakačio loptu.

30' Stativa Zorana Tošića! Lepo je šutirao sa dvadesetak metara, ali je lopta pogodila okvir gola. U nastavku je Suma bio u ofsajdu.

27' GOOOOOOOOOL! Nanizao je Suma nekoliko fudbalera Inđije, dodao do Zorana Tošića, a popularni "Bambi" nije imao većih problema da savlada golmana Prekovića! 0:1!

19' Veliki promašaj Sadika! Ogromnu šansu mu je namestio Miletić, a Sadik je šutirao visoko, visoko preko prečke sa pet metara.

8' Sadik pokazuje da bi mogao da bude dobro pojačanje za crno-bele, ali nema zasad pravih prilika na meču. Obe ekipe odmeravaju snage.

18:00 Meč je počeo!

Inđija, stadion

FK Partizan

Inđija, stadion, Foto: FK Partizan

POSTAVE:

Inđija: Preković - Anđelković, Rogač, Bjeličić, Ilić – N. Vidić, M. Janjić, Dimitrov - Tomić, Ilić, Bastajić.

Partizan: Stojković - N.R. Miletić, Ostojić, S. Pavlović, Urošević - Zdjelar, Šćekić - Tošić, Suma, Ivanović - Sadik.

Dobro došli na tekstualni prenos meča Inđija - Partizan na portalu Alo!

Alo/Marko Metlaš

Savo Milošević, Foto: Alo/Marko Metlaš

FK Partizan sezonu 2019/2020. u Superligi Srbije počinje u Inđiji, a domaćin je istoimeni klub. Meč se igra od 18 časova.

Puleni Save Miloševića nisu zadovoljni prethodnom sezonom i pored osvojenog Kupa, tako da će u novoj tražiti prostor da se iskupe svojim navijačima.

Novo crno-belo pojačanje Umar Sadik počinje utakmicu u startnoj postavi. Partizan je favorit, ali sigurno da Inđija ima motiva na pretek da se pokaže u što boljem svetlu pred svojim navijačima na startu povratničke sezone.