Mladost - Zvezda
youtube/printscreen

Mladost - Zvezda, Foto: youtube/printscreen

Tim Dejana Stankovića u devetoj rundi prvenstva bio je ubedljiv na gostovanju Mladosti u Lučanima 4:0.

Po pljusku, kiši koja je pada veći deo meča, crveno-beli su zadržali stopostotan učinak u Superligi – 9/9 i napravili dobru uvertiru pred meč sezone i put u Jermeniju na duel sa Araratom za Ligu Evrope.

Strelci su bili Željko Gavrić, Aleksandar Katai i Dijego Falčineli, uz autogol Damjana Krajišnika, mada bi neki pripisali i gol Radovanu Pankovu.

MLADOST - CRVENA ZVEZDA 0:4

90. minut Kraj utakmice

75. minut Ulaze Pavkov i Eraković, izlaze Falćineli i Pankov

69. minut Gooool!!! Radovan Pankov!! Nova asistencija za Gelora Kangu i novi pogodak Crvene zvezde. Ovog puta je pogodio defanzivac, Radovan Pankov! On je sa prve stative samo prebacio loptu temenom i pogodio ''malu mrežu'' suprotnog ugla.

63 minut Ulazi Ben, izlazi Katai

55 minut Gooolll!! Dijego Falćineli!! Odlično se snašao Italijan nakon asistencije Gelora Kange!

53. minut Gooool!!!! Aleksandar Katai!! Šutirao je Falčineli, golman Zečević odbio loptu, a na nju naleteo Katai.

52. minut Marko Gobeljić i Gelor Kanga su na terenu, a iz igre su izašli Milan Rodić i Njegoš Petrović.

48. minut Mogao je Katai da poveća vođstvo svog tima, ali je bio za dlaku neprecizan.

Izmena u Mladosti - Na terenu su Milošević i Odita, a izašli su Mićević i Babić

Počinje drugo poluvreme!

Kraj prvog poluvremena!

38. minut Već u sledećem napadu od gola Gavrića, centrirao je Katai, a ofanzivni Gajić vratio loptu u peterac

36.minut Gooooool!!!! Željko Gavrić!!  Sjajno je Nikolić prošao po levoj strani, ubacio loptu u peterac, a tamo Gavrić pogodio.

35. minut Bori se Falćineli, pokušao je glavom sa desne strane da pronađe nekog od saigrača, međutim niko ga nije ispratio

27. minut Falćineli je dobio loptu, okrenuo se i uputio udarac sa oko 25 metara. Nije bilo opasnosti za golmana Zečevića.

Jak pljusak je trenutno u Lučanima

18. minut Povreda Mićevića, Nakon jednog duela sa Dijegom Falćinelijem u kaznenom prostoru, ostao je da leži Nemanja Mićević. Deluje kao da ga je Italijan slučajno nagazio, ali će mladi reprezentativac Srbije moći da nastavi meč.

11. minut Gajić je dobio loptu u prostor, otišao previše u ugao, ali je dobro šutirao, ali je Zečević odbranio.

4. minut  Pokušaj Željka Gavrića je napravio male probleme golmanu Zečeviću, ali je čuvar mreže Mladosti uspeo da ''ukroti'' loptu.

2. minut Prvo akcija Lazara Jovanovića po levom krilu, zatim i korner za mladost, a onda i volej sa ivice kaznenog prostora nakon njega. Ipak, lopta odlazi preko gola.

Glavni sudija: Ilić Milan