Kurt Zuma i Olivije Žiru (Čelzi)
AP/Mike Hewitt

Kurt Zuma i Olivije Žiru (Čelzi), Foto: AP/Mike Hewitt

Čelzi je sa utakmicom više prvi na tabeli Premijer lige sa bodom više od Totenhema i Liverpula.

U Londonu je poveo Lids golom Bamforda u 4. minutu, a onda se sve okrenulo iako je Timo Verner promašio dva zicera, jednom je sam sprečio loptu da uđe u gol.

Golove za Čelzi postigli su Žiru u 27, Zuma (četvrti gol štopera u sezoni) glavom posle kornera u 61. i Pulišić u 94. minutu na asistenciju Vernera.

Vest Hem je golom Součeka vodio od 38. minuta protiv Mančester junajteda 1:0, a onda je trener Solskjer na poluvremenu potegao pravi potez, uveo je Bruna Fernandeša i Markusa Rašforda. Oni su iskreirali pobedu golovima i asistencijama.

Za Crvene đavole golove su postizali redom Pogba u 65, Grinvud u 68. i Raford u 78. minutu.