U Zemunelu velike novine, igrači oduševljeni

FK Partizan
U sklopu državnog tekbol prvenstva, koje se nastavlja za vikend 10. i 11. oktobra turnirom u Beogradu, prvotimci Partizana Vladimir Stojković, Milan Smiljanić, Lazar Marković i Aleksandar Miljković isprobali su svoje veštine na novom Tek Smart modelu.
- Do sada nisam imao prilike da igram na Tekbolu, čak i ne znamo tačno pravila. Mi smo ih danas prilagodili nama i malo kombinovali sa nožnim tenisom koji igramo pre treninga uz ševu. Zabavno je i izazvovno, stoga mi je drago što su stolovi postavljeni kod nas u centru gde uvek možemo da odigramo po partiju - kaže Smiljanić.
Na Smiljanića se nadovezao i Aleksandar Miljković:
- Super zabava, ali ujedno veoma korisna stvar za samu motoriku. Morate da budete sve vreme skoncentrisani kako ne biste propustili poen i pogrešili. Malo nam treba da se uigramo, a onda krećemo mi sa organizacijom našeg internog turnira – smeje se Miljković.
Tek Smart sto je postavljen na SC Partizan – Teleoptik gde će prvotimci moći da ga koriste tokom dnevnih aktivnosti i treninga oporavka.
Ambasadori Tekbol takmičenja u Srbiji su fudbaler Mančester Junajteda Nemanja Matić i nekadašnji igrač Anderlehta Milan Jovanović, dok je počasni predsednik turnira legenda Partizana Ivan Ćurković.
PROČITAJTE JOŠ:
