Majorka - Atletik Bilbao
EPA/Cati Cladera

Majorka - Atletik Bilbao, Foto: EPA/Cati Cladera

Fudbaleri Majorke ugostili su Atletik Bilbao u četvrtom kolu španske LaLige i odigrali bez golova.

Bilbao je i dalje neporažen, i posle četiri kola, i sa utakmicom više od ostalih nalazi se na drugom mestu.

Majorka je remijem prekinula niz poraza i ostala iznad zone ispadanja.

Obe ekipe su tokom meča imale po par prilika, ali se na kraju desila totalna ludnica.

Prvo je u 81. minutu Beršiš napravio penal za domaćina. Loptu na belu tačku stavio je Prats, ali nije iskoristio najstrožu kaznu.

U 88. minutu promašaj domaćina mogao je da kazni Benat, zatim je šutirao Garsia nekoliko minuta kasnije, ali gola za Bilbao nije bilo.

U 92. minutu delovalo je kao da je Alegria igrao rukom, ali za goste nije bilo penala.

Samo minut kasnije igra je bila zaustavljena, sudija Fuertes je dobio informaciju od VAR ekipe i otišao da gleda snimak. Epilog - penal za Bilbao.

Iskusni Aduris je stavio loptu na belu tačku, namestio se, ali mu je Manolo Reina odbranio udarac.

Ni tu nije bio kraj nestvarnoj završnici meča!

U sedmom minutu nadoknade vremena desila se nova sporna situacija. Fuertes je ponovo morao da konsultuje VAR. Fudbaleri Majorke su se nadali, ali je Španac odlučio da penala nema.

I to je bio kr... Ne, nije.

U 99. minutu ponovo su proključale emocije. Majorka je postigla gol, krenulo je veliko slavlje, ali... Gol je poništen zbog ofsajda.

Zbog zdravlja i porodice Novak stavlja tenis u drugi plan! "Pričao sam sa suprugom, roditeljima, braćom i..."

AUTOR: Blicsport/S.M. DATUM I VREME: 13.09.2019. 19:10 - 13.09.2019. 19:41 Biće sjajan šta god bude radio. Novak Đoković, Foto: AP Photo/Eduardo Munoz Alvarez) Novak Đoković je veoma otvoreno govorio o poznim teniskim danima i sada već čuvenoj trci tri najbolja igrača na planeti u kojoj su sem njega Rafael Nadal i Rodžer Federer.