Hari Kejn, Foto: EPA,AP

* Hari Kejn je rođen 1993. godine

* Za Totenhem je postigao 164 gola na 253 meča

* U dresu reprezentacije Engleske ima 39 utakmica i 22 pogotka

Fudbaleri Totenhema savladali su Juventus sa 3:2 u Međunarodnom kupu šampiona pogotkom Harija Kejna sa polovine terena u nadoknadi vremena.

Pripremna utakmica Juventusa i Totenhema bila je izuzetno sadržajna, pošto smo videli čak pet golova od čega četiri u drugom poluvremenu i dramatičnu završnicu.

Engleski tim je poveo u prvom poluvremenu, pošto je Erik Lamela u 30. minutu uspeo da savlada Đanluiđija Bufona iz neposredne blizine i tim rezultatom se prvo poluvreme i završilo.

Maurisio Poćetino i Sari su ukupno izvršili čak 18 izmena u drugom poluvremenu, a torinski crno-beli su u 56. minutu preko Iguaina došli do izjednačenja, da bi totalni preokret napravio Kristijano Ronaldo samo 4 minuta kasnije.

Lukas Mura je u 65. minutu poravnao rezultat, da bismo u nadoknadi vremena videli pravu senzaciju, kada je Rabio izgubio loptu na polovini terena, a pokupio je Hari Kejn i poslao pravi projektil u mrežu Juventusa, koji je "Pevcima" doneo pobedu rezultatom 3:2.

Nenad Lalatović ne može da obuzda pogled!