Reprezentacija Srbije
Alo Marko Metlas

Prema nezvaničnim informacijama žrtva dvojice momaka je fudbaler Aleksa Terzić koji nastupa za italijansku Fiorentinu.

Do sukoba je došlo u saobraćaju, a napadači su pokušali fudbalera da ubace u gepek. Ipak, on je uspeo da se otrgne posle čega su dvojica momaka sela u njegova kola i pobegla, međutim brzom reakcijom policije su uhapšeni u Kaluđerici.

Terzić je mladi reprezentativac Srbije, a ovog leta je iz Crvene zvezde, u kojoj je prošao sve mlađe selekcije i debitovao za prvi tim, prešao u Fiorentinu.

Porazom od Rusije izgubili šansu za prolaz na EURO

AUTOR: Alo.rs/ F.R. DATUM I VREME: 19.11.2019. 21:33 Mlada fudbalska reprezentacija Srbije poražena je od Rusije sa 2:0 u Nišu. "Orlići" protiv Norveške, Foto: A. Dimitrijević Iz prve iole ozbiljne šanse su gosti poveli, strelac u 8. minutu je bio Čalov, na asistenciju Sulejmanov.

U srpskoj prestonici je boroavio tokom reprezentativne pauze tokom koje je su "orlići" odmerili snage sa Estonijom i Rusijom.