Voždovac - TSC
ALO Foto: V. Marinković

Voždovac - TSC, Foto: ALO Foto: V. Marinković

Počela je novi šampionat Srbije u fudbalu. Priliku da otvore sezonu imali su Voždovac i TSC. Debitant u ligi pobedio je u uzbudljivom meču sa 2:1 i odneo ceo plen iz glavnog grada.

Nakon prvog poluvremena u kome nije bilo golova, velika uzbuđenja viđena su u drugih 45 minuta. Saša Tomanović je doveo goste u vođstvo u 54. minutu. Već u 69. minutu uspeo je Miloš Stojčev sa oko 20 metara da matira golmana TSC- a izjednači rezultat. Pobedu i prva tri boda u novoj sezoni doneo je u 75. minutu Vladimir Silađi.

Svi ostali susreti prvog kola na programu su u subotu i nedelju. Fudbalski praznik očekuje se u Inđiji gde će gostovati Partizan, dok će šampion Crvena zvezda otvoriti novi šampionat utakmicom protiv Javora na svom terenu.

Voždovac – TSC Bačka Topola 2:1 (0:0)