Savo Milošević
twitter/FKPartizanEN

Savo Milošević, Foto: twitter/FKPartizanEN

Prema pisanju "Mozzartsporta", trener Partizana, Savo Milošević je ostao bez veoma bitnog šrafa pred duel sa Mančester junajtedom!

Lazar Marković će preskočiti utakmicu protiv Mladosti u Lučanima u subotu i neće moći da konkuriše za tim za duel sa Mančester junajtedom 24. oktobra!

Marković se povredio na treningu tokom ove prvenstvene pauze, a mogu se čuti i nepotvrđene informacije da će Lazar možda morati i na duže bolovanje.

Lazar Marković

FK Partizan

Lazar Marković, Foto: FK Partizan

To bi bio veliki udarac za crno-bele, pogotovo jer je Marković počeo da hvata formu i da doprinosi igri Partizana sa asistencijama i golovima!

Na dosadašnjih sedam utakmica u sezoni, Marković je postigao tri gola, a on je u dresu Liverpula i drugih engleskih timova zabeležio tri nastupa protiv "crvenih đavola": "Poraz sa Liverpulom (igrao 12 minuta, 0:3), remi sa Halom u ligi (90 minuta, 0:0) i pobedio sa Halom u Liga kupu (31 minut, 2:1)!"